2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Kremna
Srbija Kremna Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Livaditsa Kremna Ocena gostiju: 9,5

„Super vikendica na dobroj lokaciji, odlično opremljena. Dvorište i okolina su prelepi. Sve je novo i vrlo čisto. Domaćin je sve vreme bio dostupan, komunikacija je bila odlična.”

• Apartman Vera Ocena gostiju: 10

„Apartman je predivan, komforan i sadrži apsolutno sve što vam je potrebno (kozmetika, peškiri, fen za kosu…). Gospođa Vera je divna, ljubazna, uredna i predusretljiva. Izlazak iz apartmana je do 12 h, ali pošto smo bili na Tribalionu, vlasnica nam je dozvolila da se nakon toga vratimo i istuširamo u delu kuće gde ona živi. A, nakon toga nas je poslužila i kafom, pa smo proveli par predivnih sati u razgovoru. Svaka preporuka za ovaj apartman! Dolazimo ponovo. :)”

• Lepa kuca Tara Kremna Ocena gostiju: 9,7

„Divni domacini, prelep smestaj, sve cisto,novo kao na slikama. Predivno stvarno. Prezadovoljni smo! Put odlican, blizu centra Tare. Doci cemo ponovo sigurno!😍”

• Planinska kuća Isiteo Ocena gostiju: 9,7

„Kućica je divna! Odlično je opremljena, a priroda je prelepa”

• Brvnare Mrkic Ocena gostiju: 9,8

„Ljubazna gazdarica,ambient ekstra.Ma prelepo”

• Cottage Kremna - Vila Kremna Ocena gostiju: 8

„Ambijent je super, mirno, skriveno... Super opcija za beg iz gužve i odmor u prirodi. Terasa je odlična kao i cela kuća.”

• Rada smeštaj Ocena gostiju: 9,6

„Odličan smeštaj, osećali smo se kao kod kuće. Rada je divna žena, dočekala nas je srdačno i tu je za goste ako išta zatreba. Jedan dan nam je spremila ukusnu pitu savijaču sa sirom od kora koje je sama razvukla što nas je oduševilo! U apartmanu ima sve što je potrebno, kuhinja potpuno opremljena, peškiri, posteljina, sve je uredno i čisto. Iako je vreme bilo hladno dok smo boravili u Kremni, apartman je ušuškan i topao i klima je bila dovoljna da zagreje sve, mada apartman ima i peć na drva, grejalicu i termoakumulacionu peć. Lokacija je sjajna, jako blizu pešačkoj stazi Veletovo, koja vodi u planinski predeo, a sa druge strane je na samo 5 minuta peške od marketa i centra Kremne. Zaista smo uživali i kada budemo dolazili ponovo u Kremnu sigurno ćemo opet u Radin apartman. Sve preporuke.”

• Art Village Ocena gostiju: 9,4

„Kućica je ušuškana i opremljena savremenim elementima. Preporučujemo ljubiteljima mira, prirode i kvalitetnog odmora. Domaćini su jako prijatni, dostupni u svakom trenutku i raspoloženi za svaki vid komunikacije i pomoći.”

• Lep apartman TARA -Kremna Ocena gostiju: 9,5

„Stan je čist, udoban i ima sve što je potrebno za bezbrižan boravak. Estetski je vođeno računa o svakom detalju, a vlasnik je izuzetno ljubazan. Sve pohvale!”

• Brvnare Mrkic Ocena gostiju: 9,8

„Uredan cist i prelep smestaj”

10 najboljih hotela na destinaciji Kremna

na osnovu 1 212 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu