2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
Serbia Jagodina Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Petković apartmani 35 Scor din comentarii: 9,8

„Curat, călduros.”

• La Apartamento Centroom Scor din comentarii: 8,7

„E în centrul orașului, ușor accesibil, aer condiționat, potrivit pentru o noapte, dacă ești în trecere.”

• S-Apartmani Cocetova Scor din comentarii: 9,3

„Nu ai ce sa nu îți placa!!! Totul e la superlativ!!! Acum voi merge a treia oara în același apartament. Felicitări pentru tot!”

• Wing Nina2 PRIMAMO VAUCERE Scor din comentarii: 9,9

„Locația e f. buna. Gazda amabila. Preț bun.”

• JAGODINA apartman Scor din comentarii: 10

„locatia, amabilitatea proprietarei, izolarea fonica a usilor, atentia la detalii! excelent!”

• 9 apartments Scor din comentarii: 9,9

„Apartament modern mobilat, complet utilat cu loc de parcare, amplasat intr-o zona linistita. Proprietarul foarte amabil si dornic sa-si consilieze oaspetii pentru un sejur perfect. Raport foarte bun calitate/pret! Pentru noi a fost locatia perfecta de tranzit la intoarcere din Dubrovnik spre Bucuresti! Vom reveni cu siguranta!”

• Pink House Apartments Scor din comentarii: 9,6

„Curățenie, parcare disponibilă la proprietate.”

• Petković apartmani 34 Scor din comentarii: 9,9

„Am fost cazati o singura noapte, in tranzit, din Grecia spre vestul țării. Apartamentul este situat intr-un bloc nou de locuințe, intr-o zonă frumoasa, chiar lângă cateva magazine, pizzerie, patiserie, etc. Apartamentul este format dintr-un living cu bucatarie, dormitor, baie si un balcon cu o priveliste minunată. Are si piscina disponibila, de care noi nu am profitat, din păcate, pentru ca nu am mai avut timp. Totul este nou, amenajat cu foarte mult bun gust. Ne-a plăcut foarte mult si recomand tuturor sa se cazeze la aceasta locație. Nu o să vă pară rau! Gazda este minunată, un om foarte primitor si pozitiv, comunicare excelentă....îi mulțumim pentru primire. De acum inainte, doar aici vom sta, cand vom tranzita aceasta țară.”

• Apartments Tatjana Scor din comentarii: 9,3

„Raport pret-calitate, gasesti tot ce ai nevoie in locuinta. Gazda foarte amabila.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Jagodina