2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre hoteluri în Centrul Serbiei
  4. Comentarii despre hoteluri în Golubăţ
Serbia Golubăţ Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Apartmani Tika Scor din comentarii: 9,8

„Apartament modern, curat și confortabil; Gazda a fost amabila si usor de ajuns..”

• Sun and river Apartments Scor din comentarii: 9,4

„Ce mai mult vederea din camera! Dunărea se vede când stai în pat iar de pe balcon e minunata”

• Apartment Amore Mio Scor din comentarii: 9,9

„Recomand cu drag acest apartament deosebit fiind situat in centrul orașului la o distanta mica de cetate , cu priveliște uimitoare . De când am deschis ușa apartamentului ne-a impresionat cu designul sau aparte .”

• Moms house Scor din comentarii: 9,3

„Am avut camerele White și gold, chicineta in cameră, frigider cu congelator in camera White și un minifrigider la camera gold , am avut cafea și ceai din partea casei. Ambele camere aveau balcoane spre strada. Acces ușor, cu cod transmis de proprietar, pensiunea este aproape de faleza Dunării și în apropiere era o parcare cu destule locuri de parcare.”

• Apartman studio Katarina Scor din comentarii: 9,4

„Este chiar la malul Dunarii.Gazda vorbeste f bine engleza,si este foarte prietenos si profesional.Recomand.”

• Vila Dunavski Raj Scor din comentarii: 9,1

„Poziția locației,imprejurimi”

• Apartman Bella Vista Scor din comentarii: 9,4

„Priveliștea!”

• Apartment Amore Mio Scor din comentarii: 9,9

„Coloristica și animațiile apartamentului”

• Villa Ruža Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Vila Memphis Scor din comentarii: 10

„Gazdele au fost foarte amabile si primitoare. Camerele sunt foarte mari, cu terase generoase, de pe care admiri Dunarea, rasaritul si lebedele. O pensiune ce merita toti banii, intentionam sa revenim pentru mai mult de o noapte.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Golubăţ