2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  4. Comentarii despre hoteluri în Bor
Serbia Bor Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

„Gazde foarte plăcute.”

• Vila Jezerski raj Scor din comentarii: 9,8

„O locatie superba, casa dotata cu absolut tot ce vrei si iti trebuie, chiar mai mult decat necesarul (inclusiv creme, perii de par, provizii la bucatarie). Gradina foarte mare si frumos amenajata, spatii pentru petrecut timp impreuna cu prietenii si pentru jocurile copiilor. Absolut magnific totul, iar privelistea e minunata! In apropiere e lacul, unde se poate face plaja, e si un hotel cu restaurant, unde poti manca. Gazda e foarte prietenoasa, ne-a asteptat pana tarziu, la 21.30, ne-a pus totul la dispozitie. Restaurantul pe care il are in Bor- mancare fff buna la preturi neasteptat de mici.”

• Dora Scor din comentarii: 9,8

„Curat, totul corespunde descrierii si imaginilor. Recomand.”

• TRI KOLIBE Scor din comentarii: 9,3

„Locație în pădure, cabane curate.”

• Borsko jezero Scor din comentarii: 9

„Locație retrasă, Fără zgomot, Multă verdeață, Temperatura mai scăzută cu aproape 10 grade fata de oraș”

• Apartman Nikolic Scor din comentarii: 9,4

„Preț calitate pe măsură”

„Privelistea si locuinta”

• Vila Vera Borsko Jezero Scor din comentarii: 9,9

„Exceptional! Gazdele foarte primitoare! Bosko si Emina doi oameni minunati care ne-au intampinat cu veselie si rachiu! Ne-au facut sa ne simtim bineveniti inca de la inceput. O curatenie exemplara in camere, bucatarie dotata cu tot ce iti trebuie. Privelistea catre lac foarte frumoasa! Gazdele ne-au aratat imprejurimile si am petrecut impreuna cu ei trei zile minunate. Vom reveni cu drag in aceste locuri!”

• Vila Vera Borsko Jezero Scor din comentarii: 9,9

„Totul la maxim: curățenie, amplasare, curtea minunată, plina de flori și iarba verde. Priveliștea către lac splendidă. Gazdele cele mai bune din toate călătoriile noastre. Am avut la dispoziție cafea, pălincă, bucătărie cu toate dotările, terasă cu mobilier de calitate. Paturile excelente, se doarme bine acolo. Mulțumim gazdelor ! ❤️”

• Vila Vera Borsko Jezero Scor din comentarii: 9,9

„Apartamentul are toate dotările, bucătăria este utilată cu tot ce e nevoie, iar gazdele sunt niște persoane deosebite,care ne-au făcut sa avem o vacanță reușită! Recomand cu tot dragul această pensiune !NOTA 10+”

Cele mai bune 10 hoteluri din Bor

pe baza a 798 comentarii despre hoteluri pe Booking.com