2. Srbija: recenzije hotela
  3. Central Serbia: recenzije hotela
  4. Bor: recenzije hotela
Srbija Bor Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Dora Prosječna ocjena: 9,8

„Apartman je jako lep i udoban, dobro opremljen, na najboljoj lokaciji u gradu, blizu starog i novog centra. Iza zgrade ima dovoljno parkinga da se uvek moze naci slobodno mesto. Sve je sredjeno i cisto, domacin je usluzan. Sigurno cemo doci opet.”

• DIV Bor Prosječna ocjena: 9,9

„Brz dogovor i dobar vlasnik apartmana. Apartman ima sve šta je potrebno.”

• Stan na dan Premium 030 Prosječna ocjena: 9,8

„Divno je sve, prezadovoljna sam! 10/10 😊❤️”

• DIV Bor Prosječna ocjena: 9,9

„Apartman je odlično uređen, a sav nameštaj i uređaji su novi i moderni. Vlasnici su ljubazni i predusretljivi, a apartman se nalazi na minut od glavog šetališta te je sve što vam je potrebno jako blizu. Parking je uvek dostupan odmah ispred zgrade u kojoj se apartman nalazi. Sve preporuke!”

• Stan na dan Bor Prosječna ocjena: 8,9

„Stan je lep, lokacija i vlasnici su odlicni.”

• Vila Vera Borsko Jezero Prosječna ocjena: 9,9

„Divni ljudi, sjajno ugostiteljstvo”

• Apartman Nikolic Prosječna ocjena: 9,4

„Sve nam se svidjelo Od ljubaznig domacina koji nas je cekao i izvan vremena naseg dolaska posto smo kasnili Do ustupanja svog parkirnog mjesta posto u okolini nije bilo slobodnih mjesta za parkiranje Ljubazni domacin nam je pomogao odnijeti torbu u stan Najvise nas je odusevila čistoca stana Jednostavan iskroman stan Ali jako čist Dugo nismo bili tako odusevljeni Hvala im sta smo se osjecali dobro dosli”

• TRI KOLIBE Prosječna ocjena: 9,3

„Sve jako lepo, i objekat i okolina. Objekat jako dobro opremljen. Vlasnik jako ljubazan i susretljiv.”

• Apartman Nikolic Prosječna ocjena: 9,4

„Jako čisto, vrlo prijatni ljudi, sve preporuke.”

• Dora Prosječna ocjena: 9,8

„Sve je super .Novo cisto najmodernije sredeno i opremljeno u samom centru a opet kao u zelenoj oazi sa dve divne terase.”

10 najboljih hotela u gradu 'Bor'

na temelju 798 recenzija hotela na Booking.com-u