2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Banja Koviljača
Srbija Banja Koviljača Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Mirna lokacija, sve što je neophodno je u relativnoj blizini (prodavnica, bankomat, apoteka itd). Stan udoban i svetao, poseduje sve što je neophodno. Krevet veoma udoban, posteljina čista. Ima lep pogled sa terase. Domaćini su odlični, nenametljivi, a saradnja sa njima vrhunska.”

• B&B Etno Village Sunčana Reka Ocena gostiju: 7,9

„Prvi put smo boravili u Suncanoj Reci i zadovoljni smo okruzenjem, prirodom, zivotinjama, i uslugom. Zaista lepo iskustvo za beg iz grada, i provodjenje vremena u prirodi, okruzeni rekom i zivotinjama. Hrana u restoranu im je odlicna, kao i zaposleni. Sledeci put bih dosla na par dana, da bas bude pravi odmor.”

• Apartman Banija Ocena gostiju: 9,6

„Prelep stan, blizu centra, sve pohvale”

• Apartman MI Ocena gostiju: 9,5

„Prelep, nov stan, blizu centra. Sve pohvale”

• Apartmani Počuča Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno.Nemamo nijednu zamerku,zato što je stvarno sve za 10.Komunikacija sa domaćinom je odlična,sve vrlo brzo i lako dogovoreno.Sve preporuke!”

• Apartman Moka Ocena gostiju: 9,7

„Lokacija odlicna, komunikacija odlicna, cisto....”

• Slatkiš Sweet Ocena gostiju: 9,9

„Sve je bilo super, jako smo zadovoljni našim boravkom ovde , sve preporuke za svakoga ko planira dolazak u Banju Koviljaču, mi smo uživali i odmorili ❤️”

• Apartman 5 Ocena gostiju: 9

„Odlični domaćini, lokacija, čisto i uredno. Preporuka za miran odmor i blizinu svih sadržaja u okolini smeštaja. Sve preporuke za domaćine i smeštaj.”

• Jelena Ocena gostiju: 9,3

„Ljubazni domacini,apartman cist,u blizini banjskog parka,privatan parking i apartmam sadrzi sve sto je potrebno”

• Apartments Tanja Ocena gostiju: 9,2

„Objekat je blizu centra, nedaleko od parka. Ulica je mirna. Nema buke. Čisto je. Sve novo. Osoblje je ljubazno. Sve preporke.”