2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Banja Koviljača
Srbija Banja Koviljača Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Tri palme Ocena gostiju: 9,9

„Čist apartman, ljubaznost i predusetljivost gazdarice koja je na vezi za sve što vam treba.”

• „Apartman je bio super, sve je novo, čisto. Kuhinja je opremljena sa svim potrebnim stvarima. Čista desetka 🙂”

• Apartman Maksimović Ocena gostiju: 9,4

„Izuzetno čisto, vlasnica ljubazna, susretljiva, sve odrađeno po dogovoru, cijena povoljna, lokacija savršena, tik uz sami park, strogi centar, krevet je na razvlačenje, malo tvrđi za moja leđa, al oprostivo. Preko puta zgrade savršen restoran Contact, sa savršenom hranom , ambijentom i predivnim osobljem.”

• Apartman Vesna Ocena gostiju: 9,6

„Vlasnici su mislili na detalje, od društvenih igara, preko papuča do kišobrana i kozmetike. Vlasnik nam je dao preporuku šta da obiđemo, gde da jedemo i šta bi trebalo izbeći.”

• SvjetlanAlex 1 Ocena gostiju: 9,8

„Apartman u samom centru Banje. Uredan i odlično opremljen. Slike verno prikazuju stanje apartmana. Domaćica objekta izuzetno ljubazna. Kompletan boravak bez ikakvih zamerki.”

• Apartman Biki Ocena gostiju: 9,9

„Lokacija odlicna, sve u blizini”

• Apartman Sofia Ocena gostiju: 10

„Apartman je skroz opremljen, sve je čisto, urednoi udobno. Sve pohvale za domaćine.”

• „Sve je bilo čisto, uredno, kompletna tehnika za udoban boravak, čestitke”

• Apartman Relax Ocena gostiju: 10

„Izuzetno lep, čist i udoban smeštaj. Sigurno ćemo ga ponovo posetiti. Veliko hvala!”

• Apartman Danica No.2 Ocena gostiju: 9,8

„Sve je bilo lepo. Vlasnica je izuzetno ljubazna. Apartman je lep, moderan i cist. Lokacija je super , na ulasku u sam park.”