2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Zala – opinie o hotelach
Zala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo klimatycznie urządzony dom, obsługa super, nie mam się do czego przyczepić. Super miejsce !”

• „Niesamowicie pozytywny i kontaktowy personel, mnóstwo udogodnień, świetna lokalizacja”

• „Wspaniale bezpłatnie baseny.Super czyste i nowoczesne sauny,seanse w saunie, wyśmienite kolacje i smaczne śniadanie, nawet szampan , wody termalne.38c, wszystko było na 5”

• Corner Motel Ocena: 9

„Super gospodarz, wygodne łóżka, super lokalizacja i w pobliży restauracja " Robinson" że świetnym jedzeniem, piwem i winem !”

• „Hotel spełnił moje oczekiwania.”

• „Położenie i możliwość zjedzenia posiłków”

• „Hotel zapewnie wszystko dosłownie. Wszyscy są mili i pomocni bez wyjątku. Miejsce o wysokich standardach, godne polecenia.”

• „Wszystko w najlepszym porządku.Polecam ten obiekt.Sniadanie bez dużego wyboru,ale świeże i smaczne,chleb rewelacja,przypuszczam ze sami go pieką.”

• „Obiekt piękny, zadbany, czysty. Personel pomocny (choć nie do końca). Śniadania dobre normalne nie przesadzone, obsługa miła i ogarnięta. Ośrodek położony między Hévíz a Keszthely bez problemu można dostać się tam autobusami.”

• „Nowoczesny hotel z dobrym wyżywieniem Baseny w środku przyzwoite ale przydałaby się większa kontrola czystości wewnątrz Obsługa w restauracji bardzo dobra pomocna oraz na bieżąco sprząta ze stołów”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Zala