2. Magyarország hotelértékelések
  3. Magyarország hotelértékelések
Nyugat-Dunántúl Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Tercia Kópháza Panzió B Értékelési pontszám: 4

„Átlagos, semmi extra.”

• Fehér Ló Fogadó Értékelési pontszám: 8

„Csendes szép hely.”

• „Kedves személyzet. Jó helyen van a szállás, szép a környezet.”

• Wegzen Értékelési pontszám: 10

„Könnyen megközelíthető, központi elhelyezkedés. Ízlésesen berendezett, tiszta, hangulatos szállás kedvező áron. Kedves, mosolygós személyzet. Szeretnénk még menni máskor is, de több napra.”

• ROOMS Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jól felszerelt, tiszta. Közel a bevásárlási lehetőség. Csak ajánlani tudom.”

• Eden Center Home Értékelési pontszám: 10

„Gyorsan reagált a szállásadó a foglalási kérésemre, pedig sajnos eléggé utolsó pillanatban foglaltam le a szobát. Zökkenőmentes volt a becsekkolás, minden volt, amire szükségünk volt, tiszta volt a szoba, kényelmes az ágy. Mindenkinek ajánlom! :)”

• Centro Panzió Értékelési pontszám: 9

„Elhelyezéskedés, felszereltség, ár”

• Tóth Vendégház Értékelési pontszám: 7

„Barátságos, családias környezetben. Nagyon Kedves, segítőkész tulajdonosok és személyzet! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!”

• Rábensteiner Panzió Értékelési pontszám: 4

„Egynek elmegy, volt ágy meg fürdőszoba. Reggeli jó volt.”

• Őri Art Inn Értékelési pontszám: 10

„Sajnos csak egy éjszakát élvezhettük a szállás tökéletességét, de biztosan menni fogunk még. Elképesztően ízléses és autentikus volt a berendezés, fantasztikus volt a fürdőszoba, minden patyolat tiszta volt. Hatalmas kert van (szerintem ezt már nem is kertnek hívják), erdővel és csodálatos természettel körülvéve. A háziak elképesztően kedvesek és segítőkészek. Még közös hűtő is rendelekzésre áll. Fantasztikus napot töltöttünk itt, madárcsicsergéssel és tökéletes nyugalommal.”

Nyugat-Dunántúl 30 legjobb panziója

78 576 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán