2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Słowenia – opinie o hotelach
Vogel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko było na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

• Art Hotel Kristal Ocena: 10

„Hotel o wysokim standardzie w dogodnej lokalizacji. 15 minut spacerkiem do jeziora. Spory parking i piękny widok na góry od razu po wyjściu z hotelu od razu nastraja pozytywnie”

• Hotel Jezero Ocena: 9

„Smaczne, urozmaicone śniadanie, widok z okna na jezioro i klimatyczny kościół, wyjątkowa, kameralna strefa spa, bardzo miła obsługa w hotelu i spa”

• „Spodziewaliśmy się dokładnie tego co zastaliśmy więc nie byliśmy zdziwieni czy też zszokowani standardem. Hostel przypomina styl jaki panował w Polskich sanatoriach w latach 80-90, ale ma to swój urok. Łożka wygodne, w pokoju czysto i ciepło. Lokalizacja tuż przy jeziorze. Śniadania bez większego wyboru ale idzie wrzucić coś na ząb przed podróżą. Dla nas było to wystarczające. Plusem było to, że mieliśmy nie mieć pokoju z własną łazienką a taki dostaliśmy.”

• Rustic House 13 Ocena: 10

„Urocza okolica Bardzo miły i pomocny gospodarz Nieskazitelna czystość”

• „Super”

• „Piękne miejsce , bardzo czysty obiekt , przepyszne , urozmaicone śniadanie i przede wszystkim przemili właściciele , dzięki którym czuliśmy się jak w domu”

• House Budkovič Ocena: 8

„Wszystko w porządku”

• Hotel Bohinj Ocena: 6

„Super lokalizacja, ładny hotel , czysty, miły personel.”

• Bohinj Eco Hotel Ocena: 9

„Pokoje przestronne, wygodne łóżka. Bardzo smaczne śniadanie jak i kolacja w restauracji hotelowej. Atrakcją dla dzieci jest aqua park.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Vogel