2. Islandia – opinie o hotelach
  3. West Iceland – opinie o hotelach
West Iceland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój przestronny i super czysto , podobnie z łazienką. Do tego w pokoju czajnik filiżanki i kawa oraz herbata - w trakcie podróży po Islandii naprawdę nic nam więcej nie było trzeba. Hotel ulokowany w centrum, blisko kawiarnia i jak kto lubi spacer do portu i mariny. Ja polecam ! Do tego trafił nam się fajny widok z okna. Miejsca parkingowe bezpłatne pod hotelem.”

• „Przytulny mały domek. Jedno duże łóżko w sypialni, drugie to rozkładana sofa w części kuchenno-salonowej. Z okien widać konie i góry, jest bardzo cicho. Mała kuchenka, ale ma wszystko, co potrzebne. Blisko do Borganes. Łatwe zakwaterowanie i wykwaterowanie, bez kontaktu z obsługą.”

• Hotel Stafholt Ocena: 10

„Nowy obiekt. Piękny widok na ośnieżone góry od strony recepcji. Przestronna restauracja. Pyszne śniadanie. Cieplutkie pieczywo i słodkie bułeczki.”

• „Czysto, świeża pościel ( za dodatkową opłatą), dużo miejsc spacerowych, do dyspozycji balie z gorącą wodą, w pełni wyposażona kuchnia”

• „Hotel bardzo czysty i przyjemny. Pokój bardzo przestronny i starannie przygotowany na przyjazd gości🥰W recepcji cudowna Pani Ania. Ciepła i sympatyczna osoba. Posiada dużą wiedzę na temat atrakcji które można zwiedzić na Islandii. Moglibyśmy z tą Panią rozmawiać bez końca I tematy nam się nie kończyły. Oddana w pełni swojej pracy. Jedzenie bardzo smaczne, świeże I dobrze doprawione. Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez Pana Patryka który był profesjonalny,znał wszystkie dania i polecił nam naprawdę przepyszne jedzenie a także otrzymaliśmy super drinki🥰Szczerze hotel godny polecenia. Pozdrawiamy caly personel a w szczególności Panią Anie i Pana Patryka🥰🥰”

• Ravencliff Lodge Ocena: 10

„* Gościnni gospodarze * Klimatyczny domek * Piękna okolica”

• Basalt Hotel Ocena: 8

„Lokalizacja na totalnym odludziu, pełen relaks „na łonie natury”. Pokój dość duży”

• Hotel Búdir Ocena: 9

„Dobra kuchnia Super położenie miła obsługa”

• Hotel Laxarbakki Ocena: 10

„Wszystko super! Polecam”

• „Miła obsługa, smaczne śniadanie”

30 Najlepszych Hoteli w regionie West Iceland