2. Olaszország hotelértékelések

„minden tetszett”

• Hotel Villa Sorriso Értékelési pontszám: 8

„Tengerparti.”

• Hotel Commercio & Pellegrino Értékelési pontszám: 10

„Tökéletes lokáció, előzékeny személyzet, változatos reggeli, megfelelő tisztaság.”

• Euromotel Croce Bianca Értékelési pontszám: 9

„Bőséges reggeli, gluténmentes termékek is voltak.”

• Hotel Calaluna Értékelési pontszám: 7

„Szuper reggeli, jó elhelyezkedés.”

• Il Lato Azzurro Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedvesek, segítőkészek. Tetszett a hely, az elhelyezkedés, a szobák tisztasága, a reggeli is finom volt. Összességében minden tetszett, a sziget is szép, érdemes megnézni. Először voltunk ott, de remélem nem utoljára.”

• Camping Venezia Village Értékelési pontszám: 10

„Március végén voltunk. Csendes, nyugodt. Az étterem is nagyszerű, kedves a személyzet. A bungaló tökéletes. A.szálláson lehetett jegyet is venni a buszra, amivel könnyen, és gyorsan tudtunk bejutni Velencébe. A recepción is nagyon kedvesek voltak.”

• Hotel San Zulian Értékelési pontszám: 10

„Központi elhelyezkedésű, kiváló ár-érték aránnyal rendelkező szállás. A szoba minden szükséges dologgal fel van szerelve és rendszeresen takarítottak, holott a három csillag esetén ez nem lenne kötelező. Mindennel meg voltunk elégedve.”

• Albergo Villa Edera Értékelési pontszám: 8

„Gyakorlatilag a tó partján van, kilátással a tóra.Saját parkolója van.A személyzet rendkívül szolgálatkész.Mindenhol rend és tisztaság van.”

• Hotel Nazionale Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak.Sok finomság volt reggelire,biztosan mindenki talál számára megfelelőt.A part 1percen belül elérhető.Mi Velencét látogattuk meg,nagyon jó a buszközlekedés,kb 10 perc séta a hoteltől.”

Veneto 30 legjobb hotele

1 989 745 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán