2. Magyarország hotelértékelések
  3. Magyarország hotelértékelések
Velencei-tó Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Tekergő Motel és Étterem Értékelési pontszám: 9

„A szállás szép tiszta rendezett volt.”

• Tekergő Motel és Étterem Értékelési pontszám: 8

„Szép helyen van bár forgalmas az autópálya mellett.”

• Tekergő Motel és Étterem Értékelési pontszám: 6

„Értékarany”

• MeDoRa Park - Hotel MeDoRa*** Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves volt a recepciós hölgy és rendkívül jól esett nekünk a biciklizés után a sütis vendégvárás🤩”

• Vital Hotel Nautis Értékelési pontszám: 10

„A vacsora osszeallitasa. Gyerek jatek szoba es a wellness tisztasaga nyugalma. Koszonom a napfenyfurdot! Szuper volt! Gyerek papucsot es kontost is koszonjuk! A babusz vilagot kifejezetten ertekelte a folyton kardozo 3 evesem.”

• Vital Hotel Nautis Értékelési pontszám: 8

„Kedves személyzet. Jó elhelyezkedés. Családias hangulat.”

• Vital Hotel Nautis Értékelési pontszám: 8

„Tetszett az elhelyezkedés,finomak az ételek,kedves a személyzet,bár én mint volt szállodai dolgozó a megérkezésekor jeleznem kellett a recepciós kollégának,hogy picit nyugodjon meg,vegyen levegőt is,feltálaljuk magunkat.. Úgy csinált szegény,mintha 50-en várnának és csak előttünk ment el egy pár. Izzadt,kapkodott,nem is értettem miért hadar,nem rohanunk sehova. 14:00 re mentünk,minden rendben volt,vagy lehet ment. Vonata.”

• Vital Hotel Nautis Értékelési pontszám: 9

„Szinte minden.”

• Tekergő Motel és Étterem Értékelési pontszám: 8

„Reggelit nem fogyasztottunk. Az étterme viszont kitűnő és a személyzet is nagyon udvarias és kedves. Környezete szép, rendezett. Mellette közvetlen van egy benzinkút is. A Velencei Tó parti korzó viszont gyalog legalább fél óra séta. Egy éjszakás megállónak kitűnő.”

Velencei-tó 4 legjobb hotele

686 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán