2. Болгарія: відгуки про готелі

“Нічого“

• SH Dolce Vita- All Inclusive - Free Aquapark & Beach Оцінка за відгуками: 10

“Усе було чудово . Страви дуже смачні.“

• Hotel Sorbona Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось співвідношення ціни та якості. Номер чистий, світлий та дуже зручний. Вразили біла постільна білизна і білі рушники. Було дуже тихо та затишно. В номері було все необхідне для проживання. Персонал приємний та ввічливий, виконали наші прохання.“

• Elena Hotel and Wellness - All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“В кінці травня ще не багато відпочиваючих, тому нам було дуже комфортно. Номер був для трьох з видом на море. В номері є все необхідне. 'Динк, що прибирання за 7 днів було лише раз і два рази виносили тільки сміття. Папір туалетний мала йти просити. Їжі - багато, кожен собі щось зможе підібрати. В готелі є критий, теплий басейн, де можна провести час, коли погода холодна та є ще басейн на вулиці. Море зовсім поруч.“

• ECO Therma Village - Private Beach & Free Parking Оцінка за відгуками: 6

“Готель дуже красивий, великий пляж, будівля неймовірна, мармурові скульптури. Хороший ресторан“

• Hotel IMPERIA Оцінка за відгуками: 8

“Головний плюс для мене ,що було місце для паркування машини Чистенько ,симпатично ,тихо Сніданок подали по проханню до 7 годин ранку“

• Melia Grand Hermitage All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали в травні. Море розташоване зовсім поряд 5 хв і 10 хв, якщо зупинятись і любуватись трояндами. На території багато басейнів. Звичайно в травні не завжди можна зайти в Море і дощило, то час ми проводили в критому басейні, сауні і бані. Їжа це окремі 10 зірок. Багато морепродуктів, риба, качка, кролик, ягня, молочне порося. Ну а просто курятина, свинина я їх і не куштувала, бо кожен день з'являлось щось нове і цікаве, яке треба скуштувати. Кава, чай, соки, напої, алкоголь, морозиво -коли хочеш і скільки хочеш. А також після обіду і до вечора бургери і піцца, які при тобі готуються. А ще є круті гірки водні, але вони були ще закриті в травні, гарні аніматори, веселі дискотеки. Дякую.“

• Hotel Art Оцінка за відгуками: 5

“Гарне місцерозташування, привітний персонал, є парковка поряд, було чисто“

• “Все …. Просто все настільки чудово, що просто немає слів. Повернусь знову…👍👍👍😘“

• “Гарне розташування, дуже дуже дуже зелена на охайна територія: квіти, дерева, запах неймовірний! Здивувала смачна і різноманітна їжа, прям відчували себе наче в готелі в Туреччині! Обслуговування прекрасне, неймовірно раділи за українців в персоналі👍🏼 Анімація для дітей, басейн, чистота та зручність номерів порадували. Дякуємо!“

30 найкращих готелів в регіоні North Coast Black Sea