2. Arab Emírségek hotelértékelések
Umm-el-Kaivein Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Bahi Ajman Palace Hotel Értékelési pontszám: 6

„Kilátás”

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Értékelési pontszám: 9

„A szállodát a tengerparttól egy út választja el. A tengerpart gyönyörű lassan mélyülő, kisgyermekeseknek tökéletes. A szálloda tiszta, a személyzet szuper kedves. Az étteremben rengeteg féle finom étel megtalálható.”

• Wyndham Garden Ajman Corniche Értékelési pontszám: 9

„Very good hotel. Good location, nice staff, great beach, outstanding cleanliness. Gyönyörű kilátás, és a strandon minden szolgáltatás megtalálható.”

• Ajman Beach Hotel Értékelési pontszám: 10

„Mivel már sokszor jártam Dubaj-ban , higgye el mindenki hogy közvetlen tengerparti szálloda legjobb árban az Ajman Beach Hotel . Remek medencéje van , jakuzzi , a tengerpart homokos , a víz tiszta , a reggeli bőséges , a szobák tágasak , tiszták , mi kell még ? Éjszakánként 400 dirham reggelivel 2 főre október végén , ami itt a legjobb időpont . Dubaj repülőtérről fél óra autóval , wifi még a medencénél is tökéletes és ingyenes , én még a magyar Klubrádiót is tisztán hallgattam napozás közben . Nem kell megijedni, az épület kissé retro , de belül minden rendben van . Én idén is ide fogok jönni , mert nem tudok ennél jobb ár-érték arányban tengerparti hotelt Dubajtól-Ajmanig . Persze aki akar választhat méregdrága szállodát is , de nekem ez tökéletes , ugyanúgy süt a nap , ugyanolyan jó a tenger és a pénzt feleslegesnek tartom kiszórni modernebb szálláshelyre . Horváth Péter Budapest”

• Bahi Ajman Palace Hotel Értékelési pontszám: 5

„Tengerpar kapcsolatos”

• Bahi Ajman Palace Hotel Értékelési pontszám: 7

„Közvetlen tengerparti szrand”

• Wyndham Garden Ajman Corniche Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tetszett. Igazán finom, változatos ételek. Fantasztikus, segítőkész személyzet. 10/10-es a félpanziós étterem kiszolgálása és a vezetése!!!! Külön köszönet érte! A szobánkból csodálatos kilátás volt a tengerre. Kényelmes ágyak, napi takarítás. A szállodához tartozó saját strand ingyenes ágyakkal, napernyőkkel, törölközőkkel. Mindig volt bőven szabad ágy. Délutánonként ingyenes buszjárat a Dubai Mall-hoz. Összességében szívesen ajánlom a szállodát, különösen azoknak akik már látták Dubait, és inkább a pihenésre, fürdőzésre vágynak. A jövőben reméljük visszatérünk még!”

Umm-el-Kaivein 15 legjobb hotele

49 675 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán