2. Словаччина: відгуки про готелі
  3. Trenčiansky kraj: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Trenčiansky kraj Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion Bojnice Оцінка за відгуками: 9

“Зручне розташування, співвідношення ціни і якості, привітний персонал, дуже чисто, зручні ліжка.“

• Penzión Branecky Оцінка за відгуками: 6

“Майже все“

• Penzión MADO I Оцінка за відгуками: 8

“Ми приїхали ввечері, на рецепції нас чекали і швидко заселили. Персонал дуже привітний та ввічливий. Ми не дуже вибагливі, але дослухаються до кожної дрібниці, нам принесли сушарку для рушників, аби вивішувати на балконі, у день від'їзду викликали таксі. Номер теплий, ліжка та подушки зручні, ковдри теплі. В останні два дні нашого перебування надворі дуже похолодало, то ми вмикали радіатор. Прибирання було кожного дня. Поруч розташований Лідл, у номері є невеликий холодильник, тож ми брали деякі продукти на вечерю в номері. Обідали в місті, ціни помірні.“

• Penzión Exclusive Оцінка за відгуками: 5

“Ресторан в якому ми снідали сподобався. Плюсом є те, що поряд є стоянка і місця багато.“

• SISI Pension Оцінка за відгуками: 9

“Дуже чисто, велика кімната, де дитині було багато місця для розваг, приємна жінка на рецепції.“

• Penzión Exclusive Оцінка за відгуками: 4

“Чудове розташування, чисто, комфортно .“

• Penzion Relax Оцінка за відгуками: 10

“Гостинність господарів та чистота.“

• Palatín Оцінка за відгуками: 10

“Дуже люб'язний і дружній персонал.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Trenčiansky kraj

на основі 25 510 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com