2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Trenčiansky kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Trenčiansky kraj Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Penzion Conti Priemerné hodnotenie: 10

„Penzión bol skutočne výborný a personál tak isto. Ústretový a v pohode. Raňajky boli v podstate a la carte a bolo toho hodne za 5 €. Spokojnosť.“

• Penzion Bojnice Priemerné hodnotenie: 9

„Kludna lokalita, blizko mesta a obchodu“

• Penzión MADO I Priemerné hodnotenie: 10

„Penzión je pekný, izba bola prerobená.“

• „Prostredie, lokalita, zariadenie.“

• Penzion Fontis Terrae Priemerné hodnotenie: 8

„Večerné posedenie v altanku.“

• Penzion pod Tureckom Priemerné hodnotenie: 4

„V tomto penzióne som bol už druhý krát, jednoducho potrebujem na služobných cestách len prespať. Izba ako taká je čistá, príjemná, miesto je tiché.“

• SISI Pension Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemný penzión čo do veľkosti aj čo do kvality služieb. Veľká priestranná izba, nádherná kúpeľňa, obrovský televízor a krásny výhľad na hory. Parkovanie hneď pri penzióne a absolútny kľud.“

• Penzion Pri Parku Priemerné hodnotenie: 6

„Komunikacia bola velmi dobra a boli ku mne velmi ustretovy, mohla som sa skor ubytovat. Mala som vsetko co potrebujem na prespanie“

• Penzión Branecky Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne izby, výborné raňajky formou švédskych stolov, slečna na recepcii veľmi ochotná posunúť raňajky o 45 min skôr, aby sme stíhali. Penzión hneď pri námestí, 2min pešo do úplného centra. Určite sa sem vrátim!“

• Penzión Exclusive Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha penziónu výborná. Raňajky boli výborné, personál ochotný, ubytovanie v pohode na izbe čisto.“