2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Thessalia - komentarji o hotelih
Thessalia Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lepo urejen, pravi butični hotel. Brezhibno čisto. Prijazno osebje. Lokacija.”

• Spanias Hotel Ocena: 9

“Super lokacija, iz sobe neverjeten razgled na Meteoro. Lep hotel.”

• San Giorgio Villa Ocena: 10

“Lep in čist apartma. Lociran pod Meteoro, da zjutraj lepo slišiš zvonove samostanov 😊 Priporočam”

• “Vse, sploh prijaznost osebja in zajtrk. Odlično so predlagali restavracijo za večerjo in opisali, kako obiskati samostane na Meteori.”

• “Super lokacija, zajtrk zelo dober, osebje zelo prijazno in ustrežljivo. Imeli smo zelo lep razgled na Meteore.”

• Hotel Kaikis Ocena: 8

“Soliden hotel brez kakšnega presežka. Vse je bilo v redu. Brez pritožb in pripomb.”

• Aeolic Star Hotel Ocena: 10

“Izjemna lokacija”

• Aegli Hotel Volos Ocena: 10

“Odličen hotel na odlični lokaciji. Zelo dober zajtrk, zelo čiste sobe in prijazno osebje.”

• “Navdušili so me s svojim filmskim konceptom. Občutek za detajle se kaže na vsakem koraku. Zajtrk zelo bogat in dober, zraven ravno prava glasba in pogled na Meteoro. Čas se kar ustavi. Bi kar ostala... Osebje je zelo ustrežljivo in prijazno. Dobila sem vse ustrezne napotke za obisk Meteore, prav tako sem lahko prestavila rezervacijo za 2 dni, brez dodatnih stroškov. In...pozabila sem računalnik, kar sem ugotovila šele 3 dni za tem, ko sem bila že na Zakynotosu. Ponudili so se, da mi ga pošljejo. Res izjemno. Taki ljudje naredijo potovanje nepozabno kljub zapletom.”

Najboljših 30 hotelov - Thessalia

na podlagi 89.036 mnenj gostov na Booking.com