3. Тернопільська область: відгуки про помешкання для відпустки
Тернопільська область Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Центр (7). Поруч Озеро та Парк Оцінка за відгуками: 10

“В квартирі охайно та чисто. Постіль, рушники чисті та мають приємний запах. В наступний раз, якщо будемо у файному містечку то знов забронюємо цю квартиру. Дякуємо персоналу за уважність та старанність до своїх клієнтів“

• Апартаменти VIP в центрі Чорткова Оцінка за відгуками: 10

“Відповідальна власниця з якою домовились про годину заїзду та чиста уютна квартира яка відповідає дійсності фото. З радістю повернусь ще сюди)“

• “Нічого“

• Апартаменти OneDay в ценрі Чорткова Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний вигляда з вікна, просторі апартаменти, зручна кухня, близько до центру пішки, тихий район.“

• “Зупиняюсь тут не вперше, але все як завжди на вищому рівні, сподобалось все. Зручне місце розташування, біля самого озера у тихому місці. Привітний і уважний господар, зустрів нас і все про помешкання детально розповів. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання. Чиста, світла, затишна та простора квартира, зручні ліжка і подушки. Є рушники, постіль, посуд, електрочайник, газова плита, телевізор, холодильник та вай-фай. Сюди хочеться повертатися знову і знову.“

• Cozy apartment on Hlyboka street 24 Оцінка за відгуками: 6

“Квартира чиста та затишна, фото відповідають реальності.“

• “Тут дуже чисто, спокійно, зручно. Сподобалося й нашому коту. У квартирі є все необхідне і трохи більше, як сподіваєшся.“

• “Все сподобалося. Чиста та простора квартира. Все чудово“

• Central Studio Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалось розташування усім задоволені“

• Центр Апарт Оцінка за відгуками: 10

“Самісінький центр міста, набережна поруч. Дуже затишна та комфортна квартира з усім необхідним. Заселення/виселення можливе без господаря, що дуже зручно, якщо поспішаєш. Особисто мені не вистачило якогось нічного світильника чи торшера. Але то вже особисте :)“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Тернопільська область

на основі 7 541 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com