2. Австралия отзиви за хотели
Sydney Region Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Sydney Central Inn Оценка от отзивите: 10

„Все прекрастно...“

• Meriton Suites Campbell Street, Sydney Оценка от отзивите: 10

„Чудесна локация. Удобни транспортни връзки за навсякъде - 5-6 спирки с трамвая до Операта.“

• Crowne Plaza Sydney Darling Harbour, an IHG Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко в хотела беше на нивото и отговаря 100% на неговите звезди. Басейна на покрива, който използвахме рано сутрин и късно вечер е много очарователен. Водата му бе подгрята на много добра температура, чистотата на самия басейн и зоната около него бе на високо равнище! Стаите и обслужването бе на ниво. Сутрин включената закуска мога да оценя като прекрасна. Кафе машината в стаята с капсули, които бяха доставяни ежедневно в достатъчно количество, също оценяваме като прекрасно начало на деня с добро еспресо кафе! Като цяло оценката ми е отлична, макар че имах неприятен инцидент с кражба на сумата за моите 9 нощувки от недобросъвестни хакери за което писах множество писма до Booking.com и в крайна сметка сумата ми бе възстановена. В случая не мога да кажа как личните ми данни предоставени на Booking.com станаха достояние на кибер-измамници, и дали сайта на хотела не е станал също жертва на хакери, но това в крайна сметка не е мой проблем, защото аз получих от Booking.com моите надвзети пари, за което благодаря.“

30-те най-добри хотела в Sydney Region

въз основа на 621 228 отзива за хотели на Booking.com