2. Dania – opinie o hotelach
  3. Syddanmark – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Syddanmark Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Atrakcją dodatkowa to na pewno zwierzęta . Świeże pieczywo na śniadanko.”

• „super lokalizacja, bardzo niska cena, a jakość i czystość super”

• „Porządek, mnogość sprzętów w kuchni, wszystko niezbędne do życia jak w domu.”

• „ogród z atrakcjami dla dzieci, klocki Lego dostępne dla dzieci do zabawy, sympatyczny i pomocny gospodarz, czystość”

• „Super czystość, miła obsługa, pyszne śniadanie”

• Nygaard B&B Ocena: 10

„Dużo miejsca, cisza i spokój”

• „Bardzo dobra lokalizacja. 20 minut do Lego House oraz 30 minut do Parku Legoland. Spacer cichą spokojną okolicą. Po atrakcjach możliwość odpoczynku z dala od zgiełku. Możliwość skorzystania z ogrodu. 50 metrów obok plac zabaw dla dzieci. Miejsce zlokalizowane w cichej spokojnej okolicy. Wspaniali gospodarze - gościnni. Czuliśmy się jak w domu. Bardzo czysto, duży pokój. Ponadto aneks kuchenny. Każdemu polecam te miejsce. Byłem z 6,5 letnim synem, który jest zachwycony.”

• „Spokojna okolica, miły właściciel. Pół godzinki jazdy od Legolandu;)”

• Cichy Zakątek 2 Ocena: 10

„Świetne miejsce, super czysto, gospodarze bardzo mili”

• Gregersminde Ocena: 9

„Idealne miejsce dla rodziny. Czysto i schludnie. Duży pokój z łazienką. Aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem. Plac zabaw dla dzieci: trampolina, huśtawki, piaskownica i boisko do piłki. Ładny i zadbany ogrod. Parking dla samochodów - kamper też się zmieści. Obiekt otoczony lasem. Kucyki :-) Dobre miejsce wypadowe do atrakcji Billund i okolic. Miły właściciel. Możliwość zamówienia śniadania za dodatkową opłatą.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Syddanmark

na podstawie 54 845 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com