2. Horvátország hotelértékelések
  3. Split-Dalmácia nyaralóértékelések
Split-Dalmácia Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Apartments Mira Értékelési pontszám: 8

„A konyha remekül felszerelt. A belváros és a folyópart egyaránt közel volt. Az apartman mellett több asztal volt fedett kiülős részen, ahol lehet sütni és hideg italokat tárolni.”

• Apartmani Jolanda Értékelési pontszám: 10

„A szállás teljesen tökèletes volt. Nagyon hangulatos kis lakás, ès a lèpcsőház is, meg az egèsz ház. Nagyon jó helyen van, közel a parthoz. Jolanda, a szállásadó nagyon kedves volt.”

• Villa Dalmatia Apartments Értékelési pontszám: 8

„A környék nagyon szép és rendezett. A szállás szintén szép, tiszta és rendezett. Saját parkolás biztosított. Víz közel van. A szállásadó fogadott és elmondta mi merre található illeteve itallal is kedveskedet. A takarítás rendszeres.”

• Apartments Alać Értékelési pontszám: 10

„A ház tájolása, a nagy terasz, a tenger közelsége,, a kényelmes ágy, nagy nappali és konyha, kényelmes, nagy hűtőszekrény. Kedves fogadtatás, nagy tál, friss eperrel és egy üveg borral várt Marija és távozáskor is megajándékozott.”

• Old Town Accommodation Értékelési pontszám: 5

„A szállás teraszáról szép kilátás nyílt a tengerre. Szállásadónk nagyon kedves volt. Hideg házi készítésű limonádéval fogadott minket.”

• Apartments Villa Filip Értékelési pontszám: 10

„Hatalmas apartman, nagyon kedves tulaj ès nagyon finom reggeli 🥰”

• Apartman Luka Értékelési pontszám: 4

„Tisztaság, felszereltség”

• Villa Dalmatina - Adults Only Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• City Apartments Nada Értékelési pontszám: 10

„Egy èjszakát töltöttünk itt, de minden rendben volt. Közel van az óváros ès a kikötő, csak pár perc sèta.”

• Apartments Aman Értékelési pontszám: 10

„Az apartman csodálatos helyen van, a kilátás páratlan. Miro kifogástalan közvetlen vendéglátó , üdítővel , vízzel, sörrel várt , távozáskor egy üveg bort kaptunk tőle.Mi egész nap motoroztunk , minden este nagyon jól pihentünk , csönd és a tiszta levegő mindennél többet ért.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a tiszta jól felszerelt szállást.”

Split-Dalmácia 30 legjobb nyaralója

512 074 nyaraló értékelés alapján a Booking.com oldalán