2. Recenzije hotela u državi CZE
  3. Recenzije hotela u regiji Južnočeški kraj
Južnočeški kraj Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Concertino Zlatá Husa Ocena gostiju: 9

„Vrlo čista velika soba , kupatilo i toalet . Dobar izbor mini bara . Veliki prozori , odlično grejanje . Izuzetno ljubazni i predusetljivi radnici na recepciji koji su mi se našli na usluzi u potpunosti sa tačnim i pravovremenim podacima . Doručak dobar , ali bi mogao da bude raznovrsniji . Recepcija radi non stop što je odlično . Imaju svoj parking ali ga nisam koristio . Hotel u strogom centru gradića .”

• Hotel Chata Ocena gostiju: 8

„Vrlo ljubazno osoblje, doručak odličan, čista soba.”

• Hotel Klor Ocena gostiju: 10

„Hotel je izuzetno dobro osmisljen, ulozeno je puno licnog truda domacina. Prepoznaje se zivotni stil vlasnika, prelep enterijer, prebogat vrednih starina, muzickih instrumenata i drugih detalja. Sobe konforne izuzetno ciste, krevet cista desetka. Ako bude prilike,vraticemo se sigurno, boravak u hotelu je ostavio odlican utisak na nas.🎻🎹🎺🎸”

• „Divna priroda,divan vazduh. Koliba je bila udobna. Gosti oko nas su postovali red. Logorske vatre svake veceri su nesto jako lepo a ujedno je dim rasterivao komarce. Tus kabine moderne. Ljudi koji rade u taboru predani i ljubazni. Lepo smo se proveli.”

• Grandhotel Zvon Ocena gostiju: 8

„Dobar”

• Penzion Cyklista Ocena gostiju: 9

„Nov smeštaj na spratu kuće. Dobro opremljen priborom za čajnu kuhinju. Čisto i uredno. Udoban krevet.”

• Residence Mariánská Ocena gostiju: 10

„Super”

• Hotel Metropol CB Ocena gostiju: 9

„Lokacija, ljubaznost osoblja, doručak”

30 najboljih hotela u regiji Južnočeški kraj

na osnovu 120 476 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu