2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
Transdanubia de Sud Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sirius Hotel****Superior Scor din comentarii: 10

„Merita toate ⭐️ de pe cer nu doar 10. PERSONALUL 1 mil de ⭐️ de la receptie , la restaurant si bar pana la menajere . CURATENIE peste tot . MANCARE super buna si diversificata de la o zi la alta . CONFORT atat fizic ( paturi , fotolii ...) cat si termic . Program artistic in fiecare zi ( de la degustari de vin pt adulti si muzica live pana la jocuri si spectacole de magie pt copii ) . INCHIRIERE biciclete si trotinete electrice . LOCATIE pe malul lacului cu vedere din camera catre lac , aproape de stranduri si de palat si de centru de magazine ...PARCARE destul de mare cu spatii pt pers cu dizabilitati si cu spatii de incarcare auto electrice ( parcarea se plateste separat de cazare , pe zi ) . Cam tot personalul vb de baza MAGHIARA - GERMANA - ENGLEZA fara probleme , posibil si alte limbi dar cele enumerate sunt vb fluent . SPA SI WELLNESS ( pers ,nu am avut timp sa le vizitez ) .”

• Luxury Hotel Siófok Scor din comentarii: 10

„Locatia,camera”

• Hotel Kentaur Scor din comentarii: 10

„Extrem de curat, patul foarte confortabil, cu lenjerie albă, impecabil. Mic dejun bogat și bun. O grădină extrem de bine îngrijită. Personal foarte amabil. Mi-a depășit așteptările!”

• The Houses of History - anno 1830 Scor din comentarii: 8

„Cazarea a fost ok, oersonalul amabil”

• Danubius Hotel Marina Scor din comentarii: 5

„3⭐️....1a pt locatie , aproape de centru aproape de parc aproape de peninsula Tihany , pe malul lacului ... 1a ⭐️ pt mancare , buna , meniu european ... 1a ⭐️ pt patul confortabil si pt vederea de pe fereastra.”

• Hotel La Riva Scor din comentarii: 10

„Plajă privată, spa excelent, mic dejun foarte bun, personal amabil.”

• CE Napfény Hotel Scor din comentarii: 8

„Locatia e foarte buna,parcarea si catelusii gratuit,personalul amabil.Important e ca ne-am simtit bine”

• Szent János Hotel Scor din comentarii: 10

„Hotel foarte bun situat pe malul Dunării. Camera foarte spațioasă, cu priveliște frumoasă pe Dunăre ,baia de asemenea foarte spațioasă, foarte curat. Recomand cu încredere.”

• Hotel Laterum Scor din comentarii: 8

„Camerele sunt mari și confortabile.”

• Hotel Helikon, Keszthely Scor din comentarii: 10

„Excelent!”