2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Maďarsko - hodnotenia hotelov
Southern Great Plain Overené hodnotenia od skutočných hostí

• RIVA Szeged Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha, veľkosť izby, vybavenie, cistota, kuchynka“

• Science Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Pohodlie, lokalita😊“

• Novotel Szeged Priemerné hodnotenie: 10

„Ranajky boli skvelé,kamaratke chybalo v ponuke viac sladkeho,kolace a tak,ale ja som bola spojná.Napriek tomu ze mam alergiu na laktozu,dalo sa vybrat.“

• Munkácsy Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„vyborna lokalita, skvelya ochotny personal, vyborne ranajky aj jedlo v restauracii“

• Mozart Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel sa nachádza cce 5 -7 min. od centra, v pokojnej jednosmernej ulici s množstvom podnikov zameraných na stravovanie, prípadne barov. Je vzdialený cca 4-5 min od najbližšej zastávky električky č.2 a prímestskej “vlako-električky“ č.1 smerujúcej do blízkeho Hódmezővásárhely. Najbližšia zastávka trolejbusov pri moste “ Belvárosi híd“ je vzdialená tak isto cca 4-5 min chôdzou od hotela. Železničná stanica Szeged je vzdialená cca 4-5 zastávok električkou č.2. Obsluha recepcie (či už denná alebo nočná) je nadmieru príjemná a nápomocná v každom smere. Hotel má výťah. Naša izba 201 na poschodí bola orientovaná do tichého dvora. Nebola extra veľká, zato však nadmieru útulná s veľkým balkónom. V kúpeľni sme po wellness relaxe ocenili funkčný sušič. Všetko bolo čisté a funkčné. Zvlášť by sme vyzdvihli nadmieru pohodlnú posteľ. Skutočne sme sa dobre a pohodlne vyspali. Raňajky sa podávajú vo vstupnej hale od 7:00 do 10:00. Napriek skutočnosti že priestor s jedla je skutočne malý, v ponuke nechýba nič zásadné vrátane “teplého“ bufetu. Netreba očakávať širokú ponuku 5 STARS hotela ale nenašli sme nič zásadné čo by v ponuke (4 druhy šunky, vajcia, zelenina, párky, praženica, sladké / slané čerstvé pečivo, ovocie a mnoho iného ) chýbalo. Tak isto 2 druhy vynikajúcich džúsov z automatu a cca 6 druhov kávy + čokoláda. Za nás raňajky super.“

• Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná , pestrá strava, izby pekné čisté, wellness výborný, voda v bazéne v jacuzzi dobrá , mesto pekne“

• Hotel Gerardus Priemerné hodnotenie: 10

„Krasny dizajn hotela pohodlne izby skvely personal prisli sme o 12 .00 a nebol ziadny problem hned nas ubytovat.“

• Pilvax Hotel Superior Kalocsa Priemerné hodnotenie: 9

„Milý personál, čistota na izbách, príjemné prostredie“

• RIVA Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko nove aciste. Mila recepcna.“