2. Унгария отзиви за хотели
  3. Унгария отзиви за хотели
Южен Алфьолд Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Centrum Szeged Оценка от отзивите: 10

„Много хубав хотел, близо до центъра на града, паркинг отпред, добра закуска, удобни матраци.“

• Hotel Piano Оценка от отзивите: 10

„Добър ден на всички искам да споделя с вас моите впечатления за хотела Хотела е супер стаите са много чисти персонала много вежлив. Закуската е супер има всичко Внимавайте само за паркинга има само осем места за паркиране и те винаги са заети следователно трябва до търсите паркинг. Отпрет има но е зелена зона и се плаща. Само събота и неделя не се плаща. Първо питайте за паркинг и тогава резервирате стая за да не търсите паркинг и да се притеснявате. Като цяло препоръчвам Стая-10👍 Чистота - 10👍 Персонал - 10👍 Храна - 10👍 Локация - 10👌 Паркинг - 4🙏 С уважение Милано Миланов 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯“

• Hotel Central Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Hotel Auris Оценка от отзивите: 7

„Локацията Стаята беше просторна“

• Mizse Motel Оценка от отзивите: 8

„Стандартна з крайпътен мотел“

• Granada Conference, Wellness and Sport Hotel Оценка от отзивите: 8

„Хотела е много близо до М5 и много удобен за пътуване с кола. Много красива градина. Обслужването беше добро. Закуската беше много добра.“

• Aranyhomok Business-City-Wellness Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно,чисто уютно и тихо😊“

• Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Оценка от отзивите: 8

„Прекрасен със много добра локация при пътувания.Много тихо и уютно място добро е за игра на децата.Охраняемия паркинг е плюс!Бих го препоръчал за мои познати и приятели!“

• RIVA Szeged Оценка от отзивите: 10

„Чудесен хотел, много просторни стаи с модерно обзавеждане. Всичко е ново, чисто, леглото е удобно, има много място за багаж, както и кухненска част, което е голямо удобство, ако човек иска да хапне нещо в стаята. Банята също е голяма, удобна. Персоналът е любезен, усмихнат. Местоположението е съвсем близо до центъра и успяхме да разгледаме града пеша, не се е налагало да ползваме транспорт. Закуската не е кой знае колко разнообразна, но всичко е вкусно и най-вече с истинско еспресо от бара. Препоръчвам!“

• Hotel Talizmán Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса в този хотел! Разположен е в центъра и има вътрешен паркинг, което за нас беше голям плюс! Момчето на рецепцията, което ни посрещна, беше много внимателен, любезен и полезен. В хотела беше чисто, уютно и удобно! Макар стаята да не беше голяма, това не попречи на почивката ни. Закуската беше много вкусна! Ако и когато посетим отново Кечкемет, със сигурност ще изберем хотел Талисман!“

30-те най-добри хотела в Южен Алфьолд

въз основа на 69 976 отзива за хотели на Booking.com