2. Új-Zéland hotelértékelések
  3. Új-Zéland hotelértékelések
South Island Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Nagyon szép fekvésű hotel: a reggeli és a vacsora igazi élmény volt, a kilátás gyönyörű az étteremből. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. A tisztaság kifogástalan. Saját önkiszolgáló mosoda is üzemel itt, ami nagyon hasznos. A parkolás megoldott, bár extra díjjal jár. Az étteremben nem túl nagy a választék, de az ételek finomak. A svédasztalos reggeli elég sok lehetőséget ad, nem volt hiányérzetünk.”

• Brydone Hotel Oamaru Értékelési pontszám: 9

„A személyzet nagyon segítőkész volt”

• Dawsons Hotel Értékelési pontszám: 9

„Jó étterem , szép környék”

• mulberry house Értékelési pontszám: 10

„Eva nagyon kedves volt, az utolsó komppal érkeztünk, de ez nem volt probléma.”

• Reavers Lodge Értékelési pontszám: 7

„A szállás elhelyezkedése szuper volt, 15 perc gyalogtávra volt a központ. A személyet nagyon kedves volt. Felkészültem a korábbi értékelések alapján, hogy gond lesz a víznyomással és a meleg vízzel, de rendben voltak. A reggeli kontinentális, egyszerű reggeli volt. A helység, ahol ettünk nagyon hangulatos volt, élveztem minden reggelt itt kezdeni.”

• Hotel 115 Értékelési pontszám: 9

„Jo hangulatu, kozponti helyen levo, baratsagos szallas.”

• Methven Resort Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves volt a személyzet, a hotel hangulata magával ragadott minket. A szoba tágas volt, és tiszta. A fürdőben is minden volt, ami kellhetett. Volt lehetőség mosógépet használni, éltünk a lehetőséggel. A reggeli egyszerű volt, de nagyszerű. Köszönjük!”

• RossMotels Értékelési pontszám: 9

„Egyszerű de jó szállás .”

• Alpine View Motel Értékelési pontszám: 9

„Jó áron jó szállás .”

• The Terrace Értékelési pontszám: 10

„Egy nagyon tágas apartmanban laktunk. Saját parkoló közvetlenül az apartman előtt. A hálószoba is nagyon tágas volt, a konyha-nappali is, a fürdőszoba meg egyenesen óriási. Viszonylag hűvös időben voltunk itt, és a fűtés nagyon hatékonyan működött! A tisztaság kifogástalan volt, a személyzet pedig nagyon kedves. A saját kis jakuzzi egy kedves szolgáltatás, használtuk is. Nagyon nyugodt helyen van ez a szállás, a falu szélén. Igazán tökéletesen alkalmas pihenésre. Franz Josef annyira kicsi hely, hogy gyalog így is 5 perc alatt a "központban" voltunk.”

South Island 30 legjobb hotele

658 372 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán