2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
South-East France Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne miejsce, super basen z ciepłą wodą, jaccuzi i sauna dla doroslych, możliwość przebywania na powietrzu”

• „wszystko ok”

• Hotel Martinengo Ocena: 10

„Przemiły właściciel, świetna okolica. Bardzo czysto i przyjemnie. Ogromny parking, przede wszystkim spałem spokojnie ponieważ nasze motocykle były bezpieczne, dla mnie to bardzo ważne. Jeśli szukacz czegoś w przystępnej cenie i chcesz spokojnie odpocząć to jest to miejsce 🏍️🏍️🏍️♥️♥️♥️. Życzę i tobie tak miło spędzonego czasu. Jeśli będzie tama możliwość to przyjadę znowu w to miejsce. Przepiękny widok z tarasu na zatokę. Bujną roślinność. Miło będziemy z żoną wspominać to miejsce.”

• „Super lokalizacja, blisko sporo sklepów, restauracji, stacji metra Joliette, sporo przystanków autobusowych , dobre śniadania,!!”

• „Czysto i przyjemnie, bardzo miła obsługa. Pyszne śniadanko na tarasie w promieniach słońca. Parę minut na piechotę i jesteśmy w historycznej części miejscowości a tan restauracje, bary - piękny klimat.”

• „wszystko ok”

• „Super lokalizacja do zwiedzania - blisko przystanku tramwaju (na który przejazd z lotniska jest za darmo) oraz pociągu. Nie należy obawiać się hałasu samolotów. Śniadanie dość dobre jak na standardy francuskie. Personel bardzo uprzejmy.”

• „Motocykl stawiasz przy drzwiach pokoju, cisza, spokój, dobre jedzenia. Bardzo miła obsługa.”

• „Przemiła i cudowna Pani recepcjonistka...”

• „Hotel na uboczu cicho i spokojnie. Podgrzewany basen.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie South-East France

na podstawie 2 264 013 Opinii o Hotelach na Booking.com