2. Ізраїль: відгуки про готелі
  3. South District Israel: відгуки про помешкання для відпустки
South District Israel Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Big garden apartment Оцінка за відгуками: 10

“В помешканні було дуже чисто, в кожній кімнаті телевізор. Так як ми були із маленькою дитиною нам надали дитяче ліжечко без додаткової плати. Були дуже приємно здивовані тим що в квартирі нас чекав маленький сюрприз від власника квартири, на столі нас чекала пляшка вина, солодощі та фрукти і це безкоштовно. Не в кожному готелі можна таке зустріти. В помешканні є пральна та сушильна машини що дуже зручно із собою можна брати мінімум речей. При наступних поїздках в Ейлат будем зупинятися в цьому помешканні.“

• Amdar Holiday Apartments Оцінка за відгуками: 8

“Зручне розташування, приємний персонал, роздільні кімнати, барбекю, басейн, побутова техніка, є парковка прямо біля хати, дуже близько до центру.“

• Emanuel Suite Оцінка за відгуками: 10

“Зручний окремий вхід у помешкання, тераса біля входу. Наявність необхідних предметів побуту для недовгого відпочинку. На всі питання та прохання власник швидко відповідав та допомагав. Зручне паркування біля будинку, завжди є вільне місце“

• City Suites Оцінка за відгуками: 9

“чисто, хороше розташування, легко знайти, є стоянка“

• “Просторо,є тераса де можна попити з друзями каву,(є кавомашина),до центру 10-15 хвилин пішки.В помешканні було чисто і комфортно.“

• SIYAY Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось просто ВСЕ!Чудовий номер,чудові хазяї,все просто супер!!!“

• Kings suite at Royal Park Eilat Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, чудовий та затишний двір. Своя парковка. Є все, що потрібно для сімейного відпочинку. Дуже сподобалося, будемо ще приїжджати обов'язково!!!!“

• Carmona's Patio Оцінка за відгуками: 10

“Легке прибуття, власник на зв'язку, чисто, білизна мала приємний запах, затишне помешкання для двох. При умові наявності транспорту все близько .“

• Amdar Village Cozy 2BR Eilat Оцінка за відгуками: 10

“Чудове співвідношення ціни та якості, зручне розташування, велика студія, вся необхідна техніка, зручні спальні, 2 санвузли, великий зручний балкон з мангалом. Дуже приємний та уважний власник, що вільно спілкується англійською. Поруч - набережна з безліччю магазинів та кілька пляжей. Втім пляжі більше сподобались за містом, точніше - за океанаріумом.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні South District Israel

на основі 34 690 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com