2. Izrael – opinie o hotelach
  3. South District Israel – opinie o obiektach B&B i zajazdach
South District Israel Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Zimmer Dora Ocena: 10

„Komfort, cisza!”

• Sunset Inn Ocena: 7

„Recepcja i wygodne łóżko.”

• Zimmer Dora Ocena: 10

„Byliśmy tylko jedną noc. Obiekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Polecam.”

• Sunset Inn Ocena: 7

„Uroczy klimat, dobra klimatyzacja.”

• „Spędziliśmy tutaj jedną noc. Byliśmy samochodem, więc nie mieliśmy problemu z brakiem cywilizacji:) Kontakt z właścicielem był super. Sam do mnie napisał, ostrzegł że lepiej zrobić zakupy spożywcze w większym ośrodku, dokładnie wytłumaczył jak dostać się do pokoju. Widać, że zależało mu na naszym zadowoleniu. Było to bardzo miłe. Sam pokój jest urządzony dość podstawowo - ale wszystko, czego potrzeba, jest (wygodne łóżko, świeże ręczniki, mocna lodówka, sprawna klimatyzacja, płynne WiFi). Pokój był wysprzątany i czysty. Z parkingiem nie było problemu. Ogromną zaletą jest to, że nocleg jest położony w świetnej lokalizacji jeśli chodzi o wypad do Masady czy Ein Bokek. Turyści najczęściej wynajmują noclegi w miejscowości Arad, która leży dobre 40 minut drogi samochodem od Masady. Z Neve Zohar do Masady dostaniecie się autem w 20 minut (co miało dla nas spore znaczenie, bo zwiedzaliśmy ją o wschodzie słońca, zatem każda dodatkowa minuta snu się liczyła:D), a do Ein Bokek w 10 minut. Ta lokalizacja to było naprawdę złoto i cieszę się, że udało mi się wyhaczyć ten nocleg. :) Nie sprawdzałam plaży w samym Neve Zohar, mieliśmy dość napięty grafik, stąd po Masadzie pojechaliśmy do Ein Bokek.”

• Custo Club Ocena: 9

„Elegancki mały pensjonat , basen”

• Zimmer Dora Ocena: 7

„Przyjemne miejsce w przystępnej cenie, w sam raz na krótki pobyt. Łóżka wygodne, klimatyzacja działa, bezpłatny parking w pobliżu. W pokojach była kawa, herbata. Lodówka działa. Mydło i ręczniki w łazience. Nie korzystam z TV al jest w obu pokojach.”

• „Netflix”

• Sun Center Eilat Ocena: 9

„Obiekt zlokalizowany bardzo blisko dworca autobusowego. Pokój był czysty, z dobra klimatyzacją niezbędna w Elacie. W hotelu jest dostępny bez opłat ekspres do kawy, woda, ciastka i owoce. W pokoju jest lodówka ! W tym samym budynku jest sklep spożywczy, więc ze śniadaniem nie będzie problemu, można tam kupić wszystko.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie South District Israel

na podstawie 10 168 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com