2. Dánsko hodnocení hotelů
  3. Dánsko hodnocení hotelů
Sønderjylland Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Shelter Slotsgaarden Průměrné hodnocení: 10

„Paní majitelka byla velice milá a vstřícná. Pobyt jsme si maximálně užili a byli celá rodina velmi spokojení.“

• Hotel Østersø Průměrné hodnocení: 7

„Prijezd v libovolnou dobu po 15te hodine, treba i pulnoci. Ciste pokoje Na jednu noc behem cesty idealni“

• Motel Rovli Průměrné hodnocení: 9

„Velmi pěkné místo. Parkování autem přímo před pokojem bylo super:-) Paní na recepci byla velmi milá, vše šlo domluvit. Bylo to kousek na všechny naše plánované výlety v okolí. V pokojích bylo čisto. vřele doporučuji.“

• Poppelgaarden Rømø B&B Průměrné hodnocení: 9

„Zvenku skutečně nádherný dům v dánském stylu! Bodrý recepční ochotný s čímkoli pomoci.“

• Hotel Bella Italia Průměrné hodnocení: 9

„Velmi hezký pokoj, pohodlná postel, možnost parkování u hotelu, espresso kávovar (kapsle) na pokoji. Tiché místo v centru města (byl leden, možná je léto hlučnější). Hotel je propojený s vlastní restaurací (pizzerií) a přitom nejste na pokoji rušeni jejím provozem (ani zvuky, ani pachy). Super.“

• Soniat House Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá paní majitelka Milá a ochotná pomoci“

• Hotel 6400 Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, milý personál, klidná lokalita, velikost pokoje“

• Danhostel Sønderborg City Průměrné hodnocení: 8

„Vlastni koupelna,káva na recepci,možnost dorazit pozdě v noci.“

• Motel Rovli Průměrné hodnocení: 8

„Měli jsme dva pokoje, každý na jiné straně budovy (pro psy jsou vyčleněné jen asi 3 pokoje). Vybavení odpovídalo popiskům. Paní majitelka byla velmi milá, ochotná, poradila....Za mě pro nás se psem ideální ubytování, je to prakticky v lese. Koupelna by si samozřejmě zasloužila nějakou renovaci a především větrání - opět zápach z odpadů, jako i jinde v Dánsku. Snídani jsme si dali jenom jednou, byla dobrá, ale pak jsme dali přednost vlastnímu výběru pečiva a čerstvých koláčů - 3km ve vesnici Skoerboek je pekárna. Neměli jsme úplně ideální počasí a pokud bych plánovala trávit dovolenou ležením uvnitř apartmánu, pak bych asi volila něco jiného. Pro život napolo v přírodě to ale bylo super, na terásce před pokojem jsme hráli karty a celé dny jsme byli pryč. Dostupný legoland, ostrov Romo, městečko Ribe, Esbjerg atd. Doporučujeme projít nebo projet si pastviny na pobřeží - široko daleko nikdo, jen ovce, krávy, moře, tráva...a náš pes :-) Romantika“

• Bredebro camping Průměrné hodnocení: 8

„Čisté a dobré sociální zařízení. Klidná lokalita. Zajímavé ubytování v chatkách.“

Sønderjylland – 30 nejlepších hotelů