2. Slovensko hodnocení hotelů
  3. Banskobystrický kraj hodnocení penzionů a B&B
Banskobystrický kraj Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Penzión Aira Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní čistota, krásné bílé povlečení, pohodlná postel.“

• Ubytovanie Adina Poltár Průměrné hodnocení: 9

„Luxusní, perfektně čisté, velmi přijemná, ochotná a usměvavá paní domácí.“

• Penzion Moyzes Průměrné hodnocení: 3

„Okno směr náměstí,hluk,mnoho schodů, vřelé přijetí majitele, velká ochota“

• Penzion Hastrman Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné, čisté ubytování v klidné lokalitě. Majitelka velmi příjemná a ochotná. Na snídani výběr ze tří jídel, které paní domácí na domluvený čas připravila.“

• „Ubytování odpovídající ceně, příjemný a vstřícný personál. Splněny naše požadavky k noclehu. Krátkodobý pobyt splnil naše očekávání k přespání.“

• AM Kaštieľ Penzion Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo nadherné ,čisté a dokonalé.Paní majitelku jsme sice nikdy neviděli ,ale chtěla bych ji poděkovat za skvělou čistou a pohodlnost v útulném pokojíku.“

• Alcorso Pension Průměrné hodnocení: 7

„menší pokoj, ale poměr kvalita, výkon, cena-dobrý, možnost parkování, snídaně dostačující“

• Penzion TOMINO Průměrné hodnocení: 10

„Nádherná lokalita, Barák s genius loci. Opravdu vstřícný přístup. Pod penzionem je restaurace Ďumbier se skvělou kuchyní. Naše cesta nebyla turistická, ale byli jsme nadšeni. Určitě se vrátíme jako turisti.“

• Horský Hotel Totem Průměrné hodnocení: 10

„Velmi mily a vstricny personal. Nebyl problem se domluvit na drivejsi termin snidane. Kdyz jsme potrebovali ususit mokre veci z vyletu (konec kvetna - mimo topnou sezonu) ochotne zapnuli v hotelu topeni.“

• Penzion na Kopci Průměrné hodnocení: 10

„Rodinný hotel s nádhernou s terasou výhledem na město vše na vysoké urovni. Ubytování splnilo vše co jsem očekával...“

Banskobystrický kraj – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 30 612 recenzí B&B a penzionů na Booking.com