2. Dania – opinie o hotelach
  3. Sjælland og Øerne – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Sjælland og Øerne Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżko, blisko zjazdu z autostrady, czysto”

• „Kontakt z właścicielem. Kultura i czystość na wysokim poziomie.”

• „Dużo przyjaznych domowych zwierząt 😊”

• „Witam Zatrzymałem się tam na dwie noce gospodyni jest bardzo miła i bardzo pomocna Kuchnia jest w pełni wyposażona pokoje zwykłe łóżko stolik i krzesło ale czysto łazienki okej można się tam zatrzymać żeby się przespać jest to na wsi”

• MarinaVilla Ocena: 10

„Bardzo nowoczesne i schludne wnętrze. Widok na przystań, taras i duże okno. Wygodne sypialnie, salon, aneks kuchenny i łazienka. Właściciel dołożył wszelkich starań, by dostarczyć nam wszystkich niezbędnych informacji o dojeździe i obiekcie (e-mail, wiadomość na booking etc.) Bliskość sklepów, restauracji, parkingu, starówki. Bezkontaktowy dostęp do domku. Bez ukrytych opłat. Wybraliśmy opcję przyjazdu z własną pościelą.”

• VikingBnB Ocena: 10

„Bardzo pomocni. Pomimo iż dokonałem błędu w rezerwacji , dostałem pomoc od Gospodarzy i mogłem zostać na wypoczynek . Duży przestronny pokój , z wygodnym łóżkiem . Cicza . Spokój . Dobre śniadania . Bardzo dobra komunikatywność . Pozdrawiam .”

• „Lecker 👍🏻”

• „Piękne wnętrza, ogród, miła atmosfera, mili właściciele, ładny pokój, wspólne miejsca, duża i bardzo dobrze wyposażona kuchnia, bardzo dobre warunki, sielsko, serdecznie pozdrawiamy”

• BNB Schweizerhuset Ocena: 10

„Miejsce klimatyczne w otoczeniu przyrody.Obsługa na wysokim poziomie.Polecam serdecznie :)”

• „Swojska atmosfera. Dobrze wyposażona kuchnia. Piękny ogród i kurnik tuż za oknem. Blisko natury.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Sjælland og Øerne

na podstawie 25 250 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com