2. Dánsko hodnocení hotelů
  3. Sjælland og Øerne hodnocení penzionů a B&B
Sjælland og Øerne Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Langøhuset Průměrné hodnocení: 9

„Velice milá paní domácí. pes nebyl vůbec žádný problém. I když je ubytování bez snídaně, nebyl problém a paní domácí snídani udělala.“

• Nygammelsø Bed & Breakfast Průměrné hodnocení: 6

„Krásná zahrada“

• Vita og Pouls Gård - Guesthouse Průměrné hodnocení: 10

„skvělá lokalita, příroda, soukromí, v blízkosti Roskilde“

• Køge Bed & Kitchen - Rooms Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byla skvělá. Večeři nám snědlo neznámé zvíře. Ubytování tiché. Organizace ubytování bez problémů. Ubytovatele jsme vůbec neviděli, vše bylo off -line na papíře.“

• Roskilde B&B Průměrné hodnocení: 10

„okolní příroda“

• „Velice čisté a prakticky vybavené ubytování. V kuchyňce byla k dispozici káva a čaj. Cítili jsme se tam jako doma.“

• Tiendegaarden Møns Klint Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné místo a fantastická snídaně. Děkujeme“

• Købmandsgaardens B&B Průměrné hodnocení: 10

„Na trajekt vidite skoro z okna, prima na prespani pri ranni ceste trajektem do Nemecka. Ciste ubytovani, lednice a dalsi vybaveni v kuchyni.“

• Mikrogaarden shared kitchen&bathroom Průměrné hodnocení: 10

„Supr ubytování, rezervace proběhla 30 min. před příjezdem, paní domu nebyla doma, ale bylo otevřeno, mohli jsme se ubytovat, vybrat si spaní, použít vybavenou kuchyň, spaní útulné a pohodlné Ale nejvíc je to, že vás někdo pustí do baráku aniž by vás vyděl,vy se vyspíte a ráno odjedete a vůbec nepotkáte domácího, důvěra je obrovská a z mojí strany velký respekt“

• Strandby 1847 B&B Průměrné hodnocení: 9

„Naprosto unikatni misto , uzasna majitelka puvodem z Ceska …Vynikajici snidane a pece jako doma ..Byly jsme velmi spokojeni a muzeme jen vrele doporucit.“

Sjælland og Øerne – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 25 250 recenzí B&B a penzionů na Booking.com