2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Japonia – opinie o hotelach
Shutoken Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, wygodnie. Personel, jak to w Japonii, skrajnie miły. Niedaleko stacja metra Monzen-nakacho. Łazienka malutka, ale funkcjonalna. Śniadanie od 6:30 do 9 w formie raczej naszego obiadu, smaczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

• Hotel Niwa Tokyo Ocena: 9

„Będąc na urlopie w Japonii, (głównie w Tokyo i Kioto) mieliśmy okazję mieszkać w kilku hotelach. Jeżeli jeszcze raz będę w Tokyo to ten hotel na pewno wybiorę i będę jeszcze raz chciał skorzystać z ich usług. Pozostałe w których mieszkaliśmy pomimo również wysokiego standardu, dobrej lokalizacji nie znajdą się na mojej liście. To mówi samo za siebie.”

• „Super czysta, spokojna dzielnica. Blisko metro. Świetny pokój narożny z widokiem na rzekę. Wygodne łóżko.”

• „Czysty pokój. Więcej jednorazowych akcesoriów niż w innych hotelach o podobnym standardzie - codziennie uzupełniane.”

• Hotel Emit Ueno Ocena: 8

„Hotel położony blisko Dworca Ueno i stacji metra. Na piechotę można z niego dojść do Świątyni Senso-ji, Parku Ueno, a nawet do wieży Tokyo Skytree. Okolica spokojna, w pobliżu dużo lokali gastronomicznych i sklepów. Pokój, jak w tej klasy hotelach w Japonii, mały, ale czysty. Możliwość zjedzenia na miejscu śniadania (trzy rodzaje do wyboru, w tym europejskie) Na dole w barku są też serwowane posiłki przez cały dzień.”

• „Wszystko super komfortowo. Pokój przestronny. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.”

• „Fantastyczne w stylu japońskim, serwowane do pokoju.”

• „Fantastyczne w stylu japońskim, serwowane do pokoju”

• „Do hotelu można dojechać bezpośrednio Limousine bus z lotniska Haneda. Świetnie zlokalizowany w pobliżu Dworca Shinjuku i stacji metra, w centrum dzielnicy biznesowej. Nasze okna wychodziły na Tokyo Metroplitan Governement Building, w którym można bezpłatnie wjechać na 48 piętro, a wieczorem obejrzeć pokaz mappingu. Z hotelu na piechotę można dojść do Świątyni Meiji, do dzielnicy Kabukicho, a nawet na Shibuya Scramble Crossing. Pokój bardzo malutki, ale czysty i regularnie sprzątany. Na terenie hotelu znajduje się sklep spożywczy. Ze śniadań nie korzystaliśmy.”

• „Hotel zlokalizowany tuż przy stacji kolejowej i dolnej stacji kolejki górskiej. Świetna baza wypadowa na zwiedzanie regionu Hakone i Jeziora Ashi. W bezpośredniej okolicy hotelu cicho i spokojnie. Pokój niewielki, ale wygodny. Wspólna łazienka czysta. Na terenie hotelu działa naturalny onsen. Jest możliwość zjedzenia śniadania i obiadokolacji.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Shutoken

na podstawie 2 072 435 Opinii o Hotelach na Booking.com