2. Chiny – opinie o hotelach
  3. Shanghai Area – opinie o hotelach
Shanghai Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobre śniadania, fajna lokalizacja, bardzo miły pobyt. Personel mówi po angielsku.”

• „Blisko do metra. Czysto. Darmowy bilard i piłkarzyki.”

• „Dobry hotel z transferem lotniskowym”

• „W Szanghaju byłam na początku i na końcu podróży. Najpierw wybrałam hotel w centralnej lokalizacji i miejsce rzeczywiście było przednie, natomiast sam hotel był raczej średni. Tu lokalizacja była blisko lotniska i do centrum jechaliśmy metrem ok 50 minut. Do samego metra z hotelu szliśmy ok. 10 minut pieszo. Za to okolica jest przecudna! Mały park, a w nim mieszkańcy spędzający wolny czas, knajpeczki mające lokalny charakter (bez wystroju dla turystów), lokalne uliczki bez ozdób dla turystów i szkoła... słowem można było popatrzeć na codzienne życie ludzi i bardzo mi się to podobało. Sam hotel był bardzo wygodny i komfortowy. Całodobowa recepcja, gdzie obsługa po angielsku zna raptem kilka słów, za to tłumacz w telefonie rozwiązuje sprawę. Obsługa była miła i pomocna. Pokoje przestronne, wygodne i bardzo czyste. Komfortowa łazienka, z prysznicem który nie zalewa całego pomieszczenia, brawo! Skorzystaliśmy z darmowego transferu na lotnisko. Na śniadaniu królowały tradycyjne chińskie smaki, ale hotel starał się zapewnić Europejczykom coś co znają: tosty, gofry, płatki kukurydziane. Jestem z pobytu bardzo zadowolona.”

• „Bardzo dobra i pomocna obsługa. Piękne nowoczesne, czyściutkie pokoje. Brak szafy w pokoju zastępują wieszaki na ścianie, nie spotkałam się nigdy z takim rozwiązaniem ale w sumie jest fajne i zawsze to coś innego. Ale szczerze mówiąc przydałyby się jakieś półki na odzież.”

• „lokalizacja bardzo dobra, wprawdzie nie samo centrum ale metrem nr 2 dojedziesz z lotniska prawie pod sam hotel. Pokój, sprzątanie, czystość ok. Recepcja bardzo pomocna. Mój bagaż się opóźnił ale recepcjonista zadzwonił na lotnisko i pomógł dzięki czemu bagaż był już następnego dnia w Hotelu. Śniadania bardzo dobre. Urozmaicone, azjatycka kuchnia i europejska. Azjatycka codziennie coś nowego. Siłownia malutka ale można się spocić. W pobliżu tani Aldi. Jak wyjdziesz z Hotelu i skręcisz w lewo to trafisz na główne ulice z całą masą galerii handlowych. Natomiast jak wychodząc skręcisz w prawo to trafisz prosto do zwykłego Szanghaju, pełnego małych sklepików, taniego jedzenia bez blichtru. Obiad w pobliskiej chińskiej małej knajpce zjesz już za 12 zł. Z Hotelu w lewo do skrzyżowania i ponownie w lewo ok 100m. Telewizja niestety w hotelu kiepska, tylko jeden program informacyjny po angielsku. WiFi jest ok. lecz bez VPN zapomnij o korzystaniu z Whatsapp i wszystkich innych programów i aplikacji Google. Polecam Expres VPN. Działa lecz czasami zrywa połączenie. Można płacić kartą ale nie wszędzie. kupując bilety w Orient Pearl Tower, nie zapłacisz kartą. Radzę zainstalować ALIPAY. Łatwizna. Hotel polecam. Warto.”

• „Lokalizacja bardzo dobra”

• „Hotel bardzo dogodnie położony. Przy hotelu jest bar, w którym serwowane są napoje i jedzenie. Można w nim przyjemnie spędzić dużo wieczornego czasu, jak się nie jest zmęczonym. Śniadania hotelowe bardzo dobre i różnorodne. Jest kuchnia chińska i europejska. Każdy znajdzie dla siebie potrawy, z których będzie zadowolony. Hotel bardzo czysty. Ręczniki w pokojach zmieniane są codziennie. Pokoje sprzątane są codziennie. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i pomocna, wielu pracowników recepcji rozmawia po angielsku.”

• „Ładny pokój, udogodnienia”

• „Pokoj”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Shanghai Area