2. Čína hodnocení hotelů
  3. Shanghai Area hodnocení hotelů
Shanghai Area Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Atour Hotel East Nanjing Road Near The Bund Průměrné hodnocení: 10

„Ideální poloha v centru, kolem spousta skvělých restauracích. Metro je 10 minut cesty, velmi strategická poloha směrem k nábřeží. Hotel nás velmi překvapil svou polohou, klidem a tichem v pokojích. Personál překvapivě nemluví anglicky používají pouze elektronické překladače, je to velmi netradiční, ale člověk se dorozumí.“

• Kerry Hotel Pudong, Shanghai Průměrné hodnocení: 10

„snidane byla super“

• Shanghai Fish Inn East Nanjing Road Průměrné hodnocení: 8

„Dobré umístnění v centru, kousek od řeky a hlavní třídy. Klimatizací se dalo topit, což bylo velmi připjemné v chladných dnech. Teplá voda. Úklid každý den.“

• Radisson Blu Hotel Shanghai New World Průměrné hodnocení: 10

„Hotel Radisson Blu stojí u People Square a Nanjing Rd., zkrátka na skvělém místě pro poznávání hlavních míst centra Šanghaje. Na slavný Bund a vyhlídkové nábřeží lze dojít pěšky za cca 20 minut po Nanjing Road. Hotel je velmi pohodlný, snídaně skvělé a personál příjemný a ochotný.“

• „Snídaně dobrá s velkým výběrem ,cena na osobu 50Juanu.Velice dobře fungoval transport na letiště a zpět kterou jsme využívali i k cestě na Maglev Využili jsme i wellness k plné spokojenosti Recepce ochotná obzvlašt Liuping“

• Radisson Blu Hotel Shanghai New World Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita hotelu je naprosto ideální ve středu města přímo u stanice tří linek metra. Snídaně byla bohatá, ale nabízené salámy byly často okoralé.“

• Courtyard by Marriott Shanghai Jiading Průměrné hodnocení: 7

„Výhled do daleka, ovšem v zastavěné lokalitě. Pohodlná postel. Ochotný personál. Dobré odhlučnění.“

• The Senz Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý hotel s bazénem i posilovnou, bohužel špatně počasí nám nedovolilo užít si i zahradu a okolí.“

• Dorsett Shanghai Průměrné hodnocení: 8

„lokalita výborná - hotel propojený s metrem, vedle hezkého parku“

• SSAW Boutique Hotel Shanghai Bund Průměrné hodnocení: 9

„Ideální lokalita v blízkosti nábřeží a metra.“

Shanghai Area – 30 nejlepších hotelů