2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Sabaudia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Zjazd na nartach do hotelu.”

• Motel 991 Ocena: 9

„czystość pokoju, restauracja, lokalizacja”

• „Od 20 lat nie miałem lepiej przygotowanego miejsca pod narty . Jeśli się uda chciałbym wrócić tam za rok 100/100”

• „BRAK ŚNIADANIA W FORMIE BUFETU CZYLI EUROPEJSKIEGO . NA ŚNIADANIE ROGALIK(croissant) , DŻEM , OWOC , KAWA LUB HERBATA”

• „BLISKOŚĆ NA STOKI NARCIARSKIE”

• „Obsluga recepcji bardzo zyczliwa i pomocna… przy naszym przyjezdzie okolo 24h00 pan na recepcji ( przepraszam nie pamietam imienia- czarnej karnacji skory) bardzo dobrze sie nami zaopiekował.. byl bardzo serdeczny i bezinteresowny.. Restauracja la classe poprostu… szefowie kuchni Top de Top 10/10..!!! A juz najlepszy sztos to szef sali / kelner o imieniu Jérémy… totalny profesionalizm… czlowiek ktory pracuje z pasja dla pasji… Panie dyrektorze ma pan u siebie w zespole prawdziwa perle… Jérémy opowiada o kazdej potrafie w taki sposob, ze mozna go sluchac i sluchac.. a jego mowa ciala to profeska!!! Teraz spedzam wakacje a Monaco ale wracajac do Genewy napewno zrobie duzy Stop w hotel/ restauracji aby moc dobrze zjesc i moc sluchac i ogladac Jérémy🇫🇷❤️ Serdecznie polecam hotel i restauracje👍👍👍”

• „Bardzo miła obsługa oraz czystość bez zarzutu.”

• „Super śniadania, rewelacyjna lokalizacja”

• „Lokalizacja pokoju jest nie korzystna,ze wzgledu na calonocny chalas w klubie, bardzo glosna muzyka Techno.”

• „Lokalizacja jest ok. Łóżka wygodne. Pościel i ręczniki czyste. Kuchnia wyposażona w odpowiednie sprzęty. Wi Fi działa dobrze, ale nie było informacji o haśle i loginie w apartamencie ani na dokumentach odebranych z agencji.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sabaudia