3. Рівненська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Рівненська область Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Pieno Piano Оцінка за відгуками: 8

“Сніданок був дуже смачним“

• Troyanda Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий, зручний номер по дуже помірній ціні. Привітний персонал, порядок та чистота,приватна автостоянка.“

• Maestro Оцінка за відгуками: 7

“локація зручний матрац“

• Pieno Piano Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, простір, нова сантехніка“

• mini-hotel Neptun Оцінка за відгуками: 10

“Отель затишний та зручності на необхідному рівні - кровать дійсно велика та дуже зручна, гаряча вода є постійно, світло без перебоїв! Номер чистий,все необхідне ( засоби гігіени- мило, шампунь, папір). Телевізор працюючий- близько 50 каналів. Сподобалося ще те, що адміністратор Інна, чудова та приємна людина, з радістю зустріла, заботліво допомогла із посудом, нагрівов їди/чайника, пранням ( за додаткову плату, пішла на зустріч) й продовженням годин відпочинку (за додаткову плату- 100грн година). В цілому, відпочинок у отелі порадував комфортом, затишком і приємним ставленням! Рекомендую!!!“

• Гостинний Боцюн Оцінка за відгуками: 9

“Співвідношення ціна-якість“

• Pieno Piano Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, надали можливість заїхати раніше, що б не чекати. Адміністраторки дуже привітні! Доречі, на телевізорі є багато програм для перегляду, через що ми мали можливість не пропустити бій Усика!🇺🇦“

• OK Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось ставлення персоналу. Дуже привітні, позитивні, піклуються про подорожуючого.“

• Pieno Piano Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний готель зі смачними сніданками та доброзичливим персоналом.“

• Fermerska Hata Оцінка за відгуками: 5

“Гарна велика територія, травичка, туї, квіти -все доглянуто. Багато місця для парковки. Є кухня де можна собі щось приготувати.“

5 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Рівненська область

на основі 2 976 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com