2. Brazília - hodnotenia hotelov
  3. Rio de Janeiro State - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Rio de Janeiro State Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Hostiteľ veľmi rýchlo reaguje na spravy. Vychádza vám v ústrety. Lokalita skvelá 150m od pláže Copacabana. Byt má všetko vybavenie, ktoré potrebujete aj na dlhší pobyt. Ľudia na recepcii milí. Blízkosť obchodov, kaviarni a reštaurácii. Ak ešte niekedy do Ria, určite využijeme toto ubytovanie. 👍🙂“

• „Krásne apartmány so super vybavením. Vhodné pre náročných zákazníkov. Špičková poloha priamo na pláži, perfektný prístup. Priestranné a komfortné priestory. Kuchyňa s luxusným vybavením. Kúpeľňa perfektná, navyše vlastná vírivka.“

• Casa Corazul Priemerné hodnotenie: 7

„- Pekné prostredie - vírivka - čistota a pohodlie“

• VIP Copacabana Beach Priemerné hodnotenie: 1

„Nic“

• Temporada Copacabana Salu 1 Priemerné hodnotenie: 10

„Výborná lokalita,super personál umožnil nám skorší check in.ochotny recepčný“

• Apart Hotel Porto Príncipe Priemerné hodnotenie: 6

„Personál a lokalita super.“

• „ubytovanie ma krasny vyhlad, poloha ubytovania vynikajuca na spoznanie zivota v Riu, je to viac lokalna stvrt ako turisticka, velmi blizko sa dostanete do parku vo stvrti Flamengo, ktoru odporucam na sportove vyzitie a oddych pri mori s vela zelene, blizko ubytovania je vela moznosti stravovania, blizko obchody, nakupne centrum, vsetko co potrebujete je velmi blizko Stvrt je bezpecna, ubytovanie ma 24hodinoveho vratnika Luiz je zatial najlepsi hostitel u akeho sme boli ubytovani, velmi napomocny, priatelsky, starostlivy aby sme mali vsetko co potrebujeme“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Rio de Janeiro State

podľa 217 629 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com