2. Франція: відгуки про готелі
  3. Рона-Альпи: відгуки про помешкання для відпустки
Рона-Альпи Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• L atelier d Eveux Оцінка за відгуками: 10

“В цьому помешканні є все, від посуду до різних кухонних приладів. Прекрасний інтернет. Тераса. Є навіть дартс.“

• Dormio Resort Les Portes du Mont Blanc Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, та атмосфера“

• Les Fourges Оцінка за відгуками: 3

“Місцерозташування“

• Résidence Pierre & Vacances La Rivière Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне розташування готелю, недалеко від залізничного вокзалу, поруч центр міста, кафе, ресторани, піцерія. Чудовий вид з вікна. Чистий номер. Привітний персонал. Ми приїхали раніше, ніж можна було заїхати в номер, то лишили речі в камері схову готелю.“

• Ferme familiale chez Lili Оцінка за відгуками: 10

“Автентичність, чудова природа, смачний сніданок. Наявність паркомісця. Приємна власниця. Дуже гарний номер.“

• HONORÊ - Suite Carnot Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання сміливо можу рекомендувати, чудове розташування - одна хвилина до вокзалу Perarch, 2 хвили до центру і 15 хвилин до старого міста пішки. Ми скористалися громадським транспортом лише один раз за всю подорож, коли їхали в парк. Також дуже сподобалось як був організований простір, апартаменти маленькі, але дуже затишні з усім необхідним - були навіть кава та чай, це дуже приємні дрібниці. Заселення проходить легко - ти просто забираєш ключ з сейфу у зручний тобі час. Але незважаючи на це, персонал був завжди на зв’язку і дуже привітний - окрема вдячність за рекомендацію місця, де в останній день можна було залишити багаж після виселення і погуляти без нього 😊“

• Modern and well done flat Geneva - self check-in Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне помешкання.Тихе, хоча й у самому центрі міста.Через дорогу чудова кав'ярня.Достатньо місця для роботи з дому і насолоджуватися життям) Просинатися в мило оформленій спальні - окреме задоволення,дякую хазяїну за це!Зупинка автобусів дійсно знаходиться в 7хвилинах пішки. Поруч зелений парк для прогулянок, дитячі майданчики. Нетфлікс працював, інтернет також.В приміщенні,як і задекларовано,було опалення і воно дійсно працювало“

• studio avec terrasse au calme Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все! Окремий будиночок, чисто, охайно та затишно. Дуже дякуємо.“

• La Vie est belle Оцінка за відгуками: 8

“Помешкання, як на фото , можна с собакою“

• L'Aurore du Lac Оцінка за відгуками: 10

“Нам все сподобалося😊 Дуже гарне місце“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Рона-Альпи

на основі 541 142 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com