2. Мексика: відгуки про готелі
  3. Quintana Roo: відгуки про помешкання для відпустки
Quintana Roo Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Kaab South Beach by The Spot Rentals Оцінка за відгуками: 8

“Готель сучасний. Номер великий та красивий, доволі чистий. Гарне розташування, пляж та розваги поруч. Персонал привітний. На всі прохання реагували доволі швидко, допомогали Окремо хочеться відзначити басейн на даху, просто чудовий. Однозначно можу порекомендувати не надто вибагливим туристам, та я б повернулась туди залюбки щє раз.“

• Casa Saab Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все. Тихий район, поблизу є харчові магазини, ресторан, фастфуд.“

• Casa CARIBE Cancun Оцінка за відгуками: 10

“Господар помешкання дуже привітний, ми не очікували що номер до якого нас поселять буде таким величезним, це прямо вілла з виглядом на море, а не просто номер, в готелі чисто, вигляд і все то просто неперевершені. Ми приємно вражені, а ціна просто казкова 😍“

• Estudio Tulum Oasis vacacional Оцінка за відгуками: 7

“Готель новий з сучасним інтер'єром,світлий і просторий. В номері є все необхідне для проживання:кухня і окрема ванна кімната,велике зручне ліжко і диван,телевізор.,шафи для одягу. На кухні наявний посуд для приготування їжі. В готелі тихо і відсутній шум.Готель рекомендую,особливо для сімейного відпочинку.“

• From bed to sand in just 10 steps Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірне комфортне перебування, шум моря, мальовничі краєвиди на марину і Isla Mujeres, вихід на пісок і пляж просто з будинку, є душ для ніжок перед входом. Гарні апартаменти з усіма зручностями, які потрібні, але я половиною не користувалася, сподіваюся це працює. Зручні матраси і ліжка. 2 спальні і 2 душа/туалет. Є пральна машина ❗ Закрита урбанізація з охороною і паркінгом. Я запам'ятаю цю адресу і сподіваюся ще повернуся😌“

• *Jungle PH w/pool, close to Downtown & Beach Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалось спілкування з господарем. Завжди швидко нам відповідали і намагались допомогти. Апартаменти в хорошому стані. Кондиціонери на всіх поверхах. Дві ванни кімнати! Швидкісний інтернет.“

• The Boat Playa del Carmen Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, загалом номер, багато кухонного приладдя, рушники для пляжу, пляжна парасолька. Басейн на даху.“

• Ceren Luxury Apartments at Fifth Avenue by Spot Rentals Оцінка за відгуками: 9

“Комфортні апартаменти, все є в номері починаючи від кухонного обладнання до пляжних рушників. Даже чисто, але в номерах не прибирають. Та це не є перешкодою. Я би додала чай каву і цукор в номери. Все нове абсолютно, тому перебування було дуже приємним. Привітний персонал. Розташування: вихід на спокійну вулицю, тобто вночі і вдень не гучно.До пляжу пройти дві вулиці, біля входу в готель парковка муніципальна, не дорога, бо за добу вартість виходить близько 8 доларів. Але якщо вільна, то в готелі також є парковка і можна користуватись. Із невеликих особливостей готелю: є номери з вікнами, що не виходять на вулицю, а в середину готелю, тобто може бути недостатньо світла і провітрювання.“

• Cancún Plaza Sea View Оцінка за відгуками: 6

“Місце розташування чудове, за нього і така ціна.“

• Beach & Ocean Front Apartments Brisas Cancun Zona Hotelera Оцінка за відгуками: 8

“Близькість до пляжу. Легкий заїзд. Комунікація з хостом. Пляжні рушники. Повноцінна кухня.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Quintana Roo

на основі 135 452 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com