Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Meksika: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Quintana Roo: atsiliepimai apie atostogų būstus
Quintana Roo Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• Salvia Cancun Aparts Įvertinimo balas: 10

„Vaizdas, švara, vieta, patogumai. Viskas idealu, geriau negu atrodė foto.“

• „Viskas buvo idealu. Apartamentai gražiai dekoruoti, jautėmės kaip namie, nes viskas apgalvota iki smulkmenų tikrai nieko netrūksta komfortiškam poilsiui. Buvo malonu juose atostogauti ir turėti daug įvairių vietų ramiam pasisėdėjimui. Labai džiaugėmės, kad čia aplinkui nevyksta naujos statybos, todėl buvo ramu ir gražu.“

• Suites at TreeTops Tulum Įvertinimo balas: 9

„Viskas patiko. Tik toliau nuo centro“

• Casa Diany Įvertinimo balas: 8

„Iš esmės viskas gerai. Gražus baseinas, rami vieta. Atvykus nebuvo tualetinio popieriaus, bet problema buvo greitai išspręsta.“

• „Vaizdas pro balkoną nuostabus. Šeimininkas malonus, suteikė mums ankstesnį įsiregistravimą ir vėlesnį išsiregistravimą. Visą laiką teiravosi ar viskas gerai.“

• Salvia Cancun Aparts Įvertinimo balas: 10

„Vieta mane sužavėjo. Vaizdas į vandenyną tiesiog nuostabus! Rytą sutikti ant balkono su puodeliu kavos... ko dar reikia pilnavertiam poilsiui!“

• Departamento en Tulum Įvertinimo balas: 5

„Ganėtinai naujas kompleksas, nuolat tvarkomas ir saugomas saugos tarnybų.“

• Casa Azul Maya Įvertinimo balas: 10

„Viešbutis ramiojoje salos dalyje. Pusryčius galima valgyti ir dienas leisti arba šalia esančiame Kin-Ha arba aktyviojoje salis dalyje esančiame Mayam Beach club(duodami talonai). Mums labiau patiko pastarasis - smėlėta pakrantė, puikios maudynės, geri pusryčiai ir nerealios vakarienės.“

• Valentina Suites Playa del Carmen Įvertinimo balas: 9

„Gera vieta.geras aptarnavimas. Dušas labai geras.“

• Villa Elena Isla Mujeres Įvertinimo balas: 8

„Puiki antro aukšto kambario terasa į jūros pusę. Malonu sėdėti tiek ryte, tiek vakare, tuo pačiu gali ir pasideginti, tam yra skirti gultai. Ramus viešbutukas, o tuo pačiu ir visai netoli nuo centro. Šeimininkė Clarita mums greitai padėjo išspręsti iškilusią problemą dėl apmokėjimo.“

30 geriausi atostogų būstai regione Quintana Roo

remiantis 135 498 atostogų būstų atsiliepimais Booking.com svetainėje