2. Francúzsko - hodnotenia hotelov
  3. Provence-Alpes-Côte d'Azur - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Provence-Alpes-Côte d'Azur Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Citadines Castellane Marseille Priemerné hodnotenie: 8

„Káva a čaj k dispozícii celý deň. V pohode lokalita. Milí personál.“

• Odalys City Marseille Le Dôme Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkost metra, kuchynka, chladnicka, fén, pogodlná posteľ, free parlking pred hotelom“

• Catalans Priemerné hodnotenie: 5

„lokalita“

• Le first Priemerné hodnotenie: 7

„Páčila sa nám možnosť varenia a minigrilu a kavovar s kávou v kuchynke, terasa na jedenie vonku“

• „Boli sme veľmi spokojní, ubytovanie zodpovedalo popisu aj fotografiám. Všade bolo blízko, zastávka aj obchody aj centrum. Páčilo sa nám, že sme sa mohli ubytovať skôr ako bolo dohodnuté, nakoľko sme prileteli už ráno.“

• 9 Avenue de Carras Priemerné hodnotenie: 9

„Ticha lokalita, cca 50 m zastavka elektricky, ktora jazdila kazde 2 min obojsmerne, 15 min od letiska, lahka orientovatelnost, blizkost centra, potraviny, pekarne restauracie hned cez ulicu. Hostitel Rudi bol velmi ustretovy, pripraveny s kopou turistickych informacii, vsetko vysvetlil, apartman mal vybavenost beznej domacnosti vcetne pracky a umyvacky riadu. Priestranny balkon. Vytah v objekte.“

• „výborná lokalita, jednoduchý prístup, online registrácia, depozit za ubytovanie neblokuje peniaze na účte ani denný limit“

• Adagio Nice Centre Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemný personál, ochotný vždy pomôcť. Čisté izby, dostatočné služby, nádherný výhľad do záhrady.“

• Appartement Cocooning Priemerné hodnotenie: 10

„Vynikajúca lokalita, prakticky v centre mesta. Ubytovanie výborné za super cenu. Ak k tomu priratame nádherné mesto nie je nad čím rozmýšľať. Ak znova budem cestovať do Nice určite si vyberiem rovnaké ubytovanie.“

• Aston - Appartement Centre Ville Massena Priemerné hodnotenie: 8

„Super lokalita, dobre vybavenie“