2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Pomurje – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Pomurje Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartmaji Živa Ocena: 9

„Bardzo ciche i ładne miejsce. Budynek w nowym standardzie. Właściciele bardzo mili. Cisza spokój. Podróżowaliśmy motocyklem które zaparkowane były pod wiatą.”

• „Bardzo duży, zadbany teren posesji co było dla nas dodatkowym atutem ponieważ byliśmy z pieskiem Właściciele obiektu bardzo sympatyczni i pomocni Standard domku bardzo nam odpowiadał Idealnie wyposażony Możliwość zamówienia lokalnych produktów w koszu śniadaniowym w przystępnej cenie Miejsce prowadzone z pasją i sercem Godne polecenia Warto było jechać 1200km aby spędzić tam cudowny czas”

• „Miła właścicielka. Nie mówi po angielsku ale bez problemu porozumiewalysmy się przez translator. Mieszkanie czyste i dobrze wyposażone.”

• APARTMA-SPA NATURA Ocena: 10

„Piękna i spokojna okolica. Domek czysty wygodny i znakomicie wyposażony. Wygodne zameldowanie i zadaszony parking. Powitalne pyszne wino od gospodarza.”

• „Spokój cisza i bardzo dobra strefa spa”

• „Apartamen idealny dla pary. Blisko do basenów, restauracji z dobrym jedzeniem za niewygórowaną cenę. Apartament wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do przygotowania samodzielnie posiłku. Bezproblemowy kontakt mailowy z osobą zarządzają obiektem.”

• „Silną stroną tego obiektu są właściciele. Przyjaźnie nastawieni i pomocni. Obiekt duży, czysty. Wyposażenie rustykalne. Kuchnia posiadała wystarczające wyposażenie. Pokoje bez łazienek, które są na korytarzu. Korzystałem z dwóch pokoi i na każdy przypadała łazienka. Były tam też dwa inne pokoje, zatem jedna łazienka wypadała chyba na dwa pokoje. Parking wystarczający na kilka samochodów. Przyjazny ogród z ciekawymi roślinami. Warto zobaczyć kaplicę, którą gospodarz własnoręcznie wybudował. Położenie na uboczu, ale do autostrady jedzie się max. 15 minut. do sklepu ok. 7 minut. Dojazd drogami lokalnymi, dość wąskimi, ale nie wymagającymi nadzwyczajnych umiejętności.”

• „Wspaniały komfortowy apartament ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami włącznie z automatyczną suszarką do ubrań. W spokojnym miejscu, z dużym tarasem, własnym miejscem parkingowym w garażu. Urządzony nowocześnie i bardo funkcjonalnie. Przestronny. Bardzo dobry kontakt z gospodarzami i z osobą opiekująca się apartamentem, u której ponadto można było kupić w korzystnej cenie bilety do term. Okolica spokojna i ładna. Do najbliższych term 5 minut piechotą, do kolejnych 15 minut piechotą lub 5 samochodem. Czuliśmy się tu bardzo dobrze.”

• „Czystość i pszczelarska gościnność”

• Agroturism Jures Ocena: 10

„Przepiękne miejsce, pyszne jedzonko i pyszne wino! Na pewno wrócimy!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Pomurje

na podstawie 8 959 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com