2. Rumunsko - hodnotenia hotelov
  3. Prahova - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Prahova Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartament GreenStar Priemerné hodnotenie: 9

„Priestranný apartmán a veľké izby. Oddýchli sme si na izbách, navzájom sme sa nerušili. Pre našu skupinu 6 ľudí bolo výborné, že jedna z izieb bola spoločenská, v ktorej bol veľký pevný stôl, gauč, dostatok stoličiek a televízor. Dve kúpeľne s WC je dostatočné pre 6 ľudí.“

• ANTIK HOUSE Priemerné hodnotenie: 10

„Dokonale! Nadherny apartman, fantasticka komunikacia napriek mojej recovej bariere. Dostali sme tip na super restauraciu a aj na miesta v mestecku, tiez co vsetko sa tu da robit(turistika, cyklistika, prechadzky...)Sem sa chcem znova vratit. Urcite odporucam ostat dlhsie!!!“

• Casa Cristina_ Cabana Priemerné hodnotenie: 5

„Veľmi ústretový prístup domácej, možnosť parkovacieho miesta, vybavenie kúpeľne ktorá bola priestranná a moderne zariadená, žiaľ bez elektrickej zásuvky na fén či iný spotrebič.“

• Casa Serban Priemerné hodnotenie: 4

„Boli sme ubytovaní na jednu noc 4 osoby. Prišli sme neskôr ako sme plánovali, čo nebol vôbec problém. Po príchode bola už tma a aj keď sme mali problém hneď nájsť ubytovanie no hostiteľ bol celý čas k dispozícií na telefóne, komunikácia bola výborná, dohovorili sme sa bez problémov po anglicky. Dom bol uprataný, obliečky boli čisté. Ubytovanie sa nachádza neďaleko centra v tichej lokalite, neďaleko zámku Peleš.“

• Aviliz Apartament Bușteni Priemerné hodnotenie: 9

„Apartmán bol veľmi dobre vybavený. Situovaný bol blízko lanovky v tichej lokalite. Bezproblémové parkovanie. Pobyt sme si užili.“

• Old Bakery House Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne, útulné ubytovanie“