3. Comentarii despre hoteluri în Prahova
Prahova Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Moon Resort Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect! ❤️ Căsuța a fost foarte curată, patul - foarte confortabil, camerele- amenajate frumos și modern. Priveliștea de pe terasa- minunată! Parcarea este gratuită (în fața casei) Sincer, asta a fost una dintre cele mai frumoase cazări la care am fost și cu siguranță vom reveni la această locație ! Recomand cu drag! 😊”

• Hotel Cheia Scor din comentarii: 6

„Priveliștea din cameră”

• Hotel Sinaia Scor din comentarii: 7

„Curatenia din camere, personalul amabil si facilitatile”

• Hotel Silva Busteni Scor din comentarii: 8

„Poziția la poale de pădure și munte,cu aer curat.”

• Hotel Iri Scor din comentarii: 6

„C a avut parcare”

• Hotel Pestera Scor din comentarii: 10

„Hotelul mi-a depășit așteptările din multe puncte de vedere. Deși micuțe, camerele standard sunt foarte confortabile. Paturi și perne excelente și aș putea spune că sunt pretențioasă la acest aspect. Implementări drăguțe incluse în preț, menite să aducă un plus de răsfăț oaspeților: - aparat de cafea și ceai în cameră - minibar cu refill zilnic (bere, suc, apă, dulciuri) - apă rece cu lămâie la piscină Personal implicat, zâmbitor, preocupat în permanență de bunăstarea clienților. Salutări speciale Tatianei de la recepție și lui Ciprian de la restaurant. Mâncare proaspată și gustoasă. La mic dejun si cină (incluse in pret) am găsit mereu preparate pe gustul nostru, însă recunosc că ar mai putea fi îmbunătățite. Recomand (extra): supa de fasole în pâine, ciolan cu piure de trufe.”

• Hotel Mara Scor din comentarii: 1

„Sauna si piscina”

• Hotel Carpathia Scor din comentarii: 9

„Locație foarte bună, aproape de centru, mic dejun excelent. Curățenie impecabila condiții foarte bune, centrul Spa bun .”

• HOTEL CARPAT INN Scor din comentarii: 10

„A fost curat, personalul foarte amabil.”

• Hotel International Scor din comentarii: 10

„Totul. Piscinele, saunele, mâncarea, locurile de joacă. Micul dejun foarte bun.”