3. Comentarii despre hoteluri în Prahova
Prahova Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Silva Busteni Scor din comentarii: 8

„Hotelul este localizat intr-o zona cu o priveliste de-a dreptul spectaculoasa, iar angajatii sunt foarte amabili si primitori. Mancarea de la restaurant este formidabila, ne-am bucurat de un adevarat festin culinar; recomand carnea de cerb, papanasii, coastele, pizza. Cred ca foarte usor ar putea creste preturile daca atentia la detalii mai sporita si s-ar investi un pic intr-o redecorare mai moderna a unor obiecte de mobilier, dar asta e o sugestie personala. Per total, am avut o experienta foarte placuta si v-om reveni cu siguranta”

• Vila Camelia Scor din comentarii: 10

„O locatie minunata, atmosfera interbelica, eleganta a fost minunata pentru concediul nostru! Restaurantul este minunat, mancarea buna, am decis 3 din 4 seri sa mancam acolo, micul dejun a fost foarte bun si variat. Recomand cu caldura acest minunat boutique hotel!”

• Class Residence Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Hotel Cumpatu Scor din comentarii: 9

„Frumoasa locația, retrasa de zgomotul orașului, aproape de padure. Copilul s-a bucurat de spatiile de joaca amenajate. Ne-a plăcut totul, ne-am bucurat de aerul curat, cu siguranta vom reveni.”

• Hotel Sinaia Scor din comentarii: 9

„Ok. Ambele.”

• Casa Iris-Hotel & Restaurant Scor din comentarii: 10

„Mic dejun bun, locatie linistita.”

• Hotel Central Scor din comentarii: 10

„Locație , amabilitatea personalului , curățenia . Micul dejun .”

• Alexandrion Experience Scor din comentarii: 9

„Mic dejun și cină foarte bine preparate, produse diversificate, gustoase și servire promptă. Camere modern mobilate, curate. Personal amabil și grijuliu, care a răspuns imediat cerințelor noastre. Spațiile exterioare camerei sunt spațioase, mobilate discret și modern. În hotel este liniște, te poți odihni.”

• Hotel Yarus Scor din comentarii: 8

„Micul dejun excelent, camera curata, mâncarea la restaurant bună.”

• Hotel Rina Cerbul Scor din comentarii: 8

„Avantaj foarte aproape de gara si acces usor la diverse.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Prahova