3. Comentarii despre hoteluri în Prahova
Prahova Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Alexandrion Experience Scor din comentarii: 9

„Curatenia”

• Complex La Tunuri - Vila Economat Scor din comentarii: 10

„Vila este amplasata intr-un peisaj de vis, indiferent de anotimp ! Este un loc cu o energie si un farmec aparte.Minunat este ca, dincolo de frumusetea locului se adauga ospitalitatea gazdelor , servicii de inalta calitate si mancare f.buna ! Felicitari intregii echipe !”

• Hotel Bucegi Scor din comentarii: 10

„Curat si micul dejun pentru toate gusturile.”

• CASA de VIS Scor din comentarii: 10

„Noi am fost cu cățelul. Curte f frumoasă și bine îngrădită. Proprietarul f amabil, ne a dat o cameră mai mare la același preț fiind cu cățelul”

• Moon Resort Scor din comentarii: 10

„Amplasarea intr-o zona foarte linistita, aproape de Castelul Cantacuzino. Căsuța curată și dotată cu tot ce ai nevoie pentru confortul de acasă.”

• PLAISIR Scor din comentarii: 10

„Totul”

• HOSTEL CPPI Nord Scor din comentarii: 5

„În corpul din vest unde ne-am cazat condițiile sunt destul de bune doar paturile lasă de dorit”

• Hotel Sinaia Scor din comentarii: 8

„Mancarea”

• Hotel Cumpatu Scor din comentarii: 9

„Locatia hotelului este minunata, putin cam greu de ajuns deoarece o portiune de drum nu este in cele mai bune conditii. Personal foarte amabil, camerele foarte mari si curate,paturi confortabile, peisajul vazut din camerele cu vedere la munte este de nota 1000, mic dejun foarte variat si gustos , cina la fel, am mancat creier macelaresc cu cartofi taranesti si sotia coaste cu cartofi, foarte gustoase cu portii mari.”

• Hotel Forum Scor din comentarii: 8

„Camera spatioasa, baia la fel.”