2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Podravje – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Podravje Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne miejsce na odpoczynek. Przemiła właścicielka która podała super winko ze swojej produkcji. Palecam 100%”

• Apartment Šelih Ocena: 10

„Super obsługa, wyposażenie i czystość na bardzo wysokim poziomie. Prywatny parking na duży plus.”

• Sobe Proštija Ocena: 10

„Wszystko już zostało wcześniej napisane: doskonała lokalizacja, bezpłatny parking na dziedzińcu, komfort pokoju itd. Ponadto bardzo smaczne i obfite (eat as much as you want) śniadanie, dbałość o estetykę i detale, rekomendacje przesympatycznego Andrija, no i super bonus - fotel z masażem 👍. Jeśli nocleg w Ptuju to tylko w Sobe Proštija!”

• „Super”

• Panda Rooms Ocena: 7

„Lokalizacja pozwalała na spacerowo zwiedzanie bulwarów”

• Apartmaji Babi Ocena: 10

„Bardzo czysto, drewniane stylowe wnętrze, miłe przywitanie. Polecam serdecznie!”

• Apartment Lilly Ocena: 10

„Bardzo komfortowy apartament na wysokim poziomie. Przemiła właścicielka.”

• „Czystość i wyposażenie dobrej jakości!”

• „Bardzo wygodny, duży apartament z dostępnym parkingiem. Villa w której mieści się apartament zlokalizowana jest w łotwo dostępnej, cichej dzielnicy.”

• ApartmentMR Ocena: 10

„Zatrzymaliśmy się w apartamencie w drodze do Chorwacji na jedną noc i polecamy wszystkim tą lokalizację. Była tam wyposażona we wszystko co potrzebne kuchnia , czysta toaleta i łazienka, przestronne pokoje, balkon i przepiękny ogród, bezpłatny parking. Właściciele to przemili ludzie. Polecam!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Podravje

na podstawie 24 119 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com